Adobe CS2 seti ücretsiz indirime açıldı, kaçırmayın!

Adobe CS2 Ücretsiz İndir

1982 doğumlu ve 1988’den beride herkes tarafından en çok bilinen programı Photoshop ilede nam yapmış Adobe 31 yıllık tarihinde bir ile imza atarak, en çok kullanılan programlarından oluşan grafik ve video tasarım programlarını Adobe CS2 versiyonunu Ocak ayı itibariyle ücretsiz tüm kullanıcılarının dağıtımına sundu.

Güncel versiyonlarının lisans fiyatları el yakan, ortalama 1000 $ civarında dolanan fiyatlarına rağmen nasıl böyle bir kampanya yaptı hala anlam veremiyorum, şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Hatta 2012’nin Aralık ayında yazdığım Warez sitelerin zararları isimli yazıma rağmen alternatifini tam manada bulamadığım tek program olan PhotoShop’un ücretsiz dağıtılması beni ayrı bir şaşırttı.

Adobe’nin buradaki sayfasından Adobe CS2 tasarım setini tek çırpıda (Photoshop, illustrator, InDesign) veya aşağıdaki programları tek tek indirebilirsiniz. Ama tavsiyem CS2’yi değil’de normal programları tek tek indirin, çünkü CS2’de sadece 4 program mevcut.

 • Photoshop CS2 İndir – ( PC MAC )
 • Illustrator CS2 İndir – ( PC MAC )
 • Acrobat Pro 7.0 İndir – ( PC )
 • InDesign CS2 İndir – ( PC MAC )
 • After Effects İndir – ( PCMAC )
 • Adobe Premiere Pro 2.0 İndir – ( PC )
 • GoLive CS2 İndir – ( PC MAC )
 • InCopy CS2 İndir – ( PC MAC )
 • Audition 3.0 İndir – ( PC  )

Ben hala şaşkınlığımı gizleyemiyorum, o yüzden ne olur ne olmaz, belki Adobe bu yaptığından bir an da cayar diye tümünü ne var ne yok indirdim. Sizlere de tavsiyem kaçırmayın, ne var ne yok ücretsizken indirin. Keşke içinde Dreamweaver’de olsaymış çok iyi olacakmış. Tek eksiğiniz o kalıyor geriye.

Adobe CS2’nin çıkması üzerinden her ne kadar 8 sene geçmiş, bir çok fonksiyon eksik olsa da yine de işinizi görecek en önemli özellikler bünyesinde olmasından dolayı muhakkak indirin. Hem kaçak kullanmaktan kurtulursunuz.

“Adobe CS2 seti ücretsiz indirime açıldı, kaçırmayın!” için 21 cevap

 1. selam isa hocam eline emeğine sağlık Teşekkür ederim gerçekten hiç bir yerde ücretsizi yok dediğiniz gibi iş görüyor ve gayyet iyi yalnız video kalite seçeneklerinin artması için ne yapmalıyım yada hangi eklentiyi indirmeliyim tavsiyeniz var mı ? bir de yeniyim videoyu render yaptıktan sonra ses yok sadece video çıkıyor.

  • Dostum ben sadece photoshop cuyum premiere yi hiç bilmiyorum. Keşke bilsem benim de onu kullanmaya çok ihtiyacım var. Yakın da Allah nasip ederse youtube kanalım da aktif video çekip paylaşmayı düşünüyorum.

 2. İsa koç bey şifreleri de konuyla beraber yayınlasaydınız çok iyi olurdu. Yükleyemedik programları 🙂

  • Evet dostum indirme linkleri duruyor ama şifrelerin olduğu sayfayı kaldırmışlar artık. Ama en aşağıdaki yorumlar arasında en azından Photoshop’un şifresi var, onu kullanın ben diğer şifrelerini de bulduğum da konuya ekleyeceğim İnşallah.

 3. En çok Photoshop şifresi lazım olacağı için onların şifresini buradan belirteyim, böylece siteye girmek zorunda kalmazsınız.

  Adobe Photoshop PC Key: 1045-1412-5685-1654-6343-1431
  Adobe Photoshop MAC Key: 1045-0410-5403-3188-5429-0639

 4. s.a kardeşim çok güzel br paylaşım yapmışın ama kafama takılan birkaç soru var. 1. si ben bu verdiğin programları adobenin resmi sitesinde bulamadım neden acaba. 2. si daha indirmedim ama programlar seri numarası isticekmi 3. sü sadece yukarıda linki olan programlarmı bedavaya döndü

  • sayfa eskiden üye girişi yapmadan çıkıyordu, şimdi üye girişi yapılması zorunlu olmuş. https://helpx.adobe.com/creative-suite/kb/cs2-product-downloads.html bu sayfadan giriyorsun. şifreler orada. eğer oradaki şifreler için giriş yapmak istemiyorum diyorsun bu ekran görüntüsü resminde şifreler var. http://i.imgur.com/SAFz3v9.jpg 3. olarak evet sadece bu programların bu versiyonları bedava oldu. Diğer üst sürümler halen paralı. Ama büyük oranda işimizi görüyor.

  • kardeş bir sorum daha olacak çok saol indirdim full sürüm yaptım yalnız after effects e video atamıyorum video formatı hatası veriyor ama her formatta denedim almıyor pulugn flanmı eksik acaba öyle birşeyde internette bulamadım

  • Evet plugin eksikliğinden olabilir. codecs.com sitesine giri oradan k-lite mega codec pack eklentisini indir kur bide öyle dene.

  • k-lite programıyla düzeltemedim ama quicktime düzeltti.burdan aynı sorunu olanlarada duyuralım after effecte video atamıyorsanız quicktime programını indirip kurmanız gerekiyor

 5. Ben hala kullanıyorum CS2’yi sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bence en basit ve anlaşılır arayüze sahip olan Photoshop bu! Belki de ben alıştığım için değiştiremiyorum ama öyle bundan bir 3 yıl sonra falanda ben hala CS 2 kullanıyor olacağım büyük ihtimal.

  • Evet basit, fakat yeni sürümde 2 tane özellik var keşke bunda da olsa dediğim. Birincisi otomatik alan doldurma, 2.si hızlı seçim.

 6. Keşke Dreamweaver’de ücretsiz indirilmeye açılsaydı. Tek o kaldı lazım olanlarda, tabi bide Freehand 🙂 Onu vermezler ama en azından Dreamweaver’i verselerdi mükemmel olurdu.

 7. incelediğimde, CS2 için aktivasyon sunucularını kapattıklarını belirtmişler, solayısı ile indirme linklerinin hemen yanında verdikleri seri numaraları ile ürünü ücretsiz ve sonsuza kadar kullanabiliyorsunuz, yani isa bey’in de belirttiği gibi ücretsiz dağıtılıyor denilebilir bu duruma. Saygılar, selamlar.

 8. Bu yanlış bir bilgi aslında. Çünkü bu ücretsiz olmadı sadece CS2 lisansına sahip olanlar sorun yaşamamaları için güncelleme sunucuları kapatıldı. Bunu resmi bir yazı ile de belirttiler. Bu yüzden artık ücretsiz değil ve Adobe böyle bir yayın politakasına sahip olmadığını belirtti.

  • Hafta sonuna denk geldiği için henüz telefon açıp bilgiyi doğrulatmadım ama gördüğüm üzere bu sayfada bir programın şifresini ve hiçbir üye girişi veya farklı bir bilgi talep etmeden programı direkt indirmeye sunmuşsa bu programlar ücretsiz demektir. Yani en azından çalışması için gerekli şifreyi o sayfaya koymaz kimse. Ama telefonla sorup bilgiyi doğrulatınca tekrar bir not düşerim buraya.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.