Adobe Photoshop CC ömür boyu lisansını 150 Euro’ya alın

Photoshop görsel düzenleme alanın da yıllardır tekeldir bilmeyeniniz yok sanırım. Bu tekel programın lisans fiyatları her zaman dudak uçuklatmıştır. Ortalam 900 $, 1000$ dolar civarında seyredip durur. Son zamanlar da da Adobe firması farklı bir taktik uygulayarak Full lisans yerine aylık lisanslarla satma politikasına geçmiştir. Aylık 17 TL (6 $) gibi bir fiyattan Photoshop paketini sizlere sunmaktadır. Bu da yıl bazında size aşağı yukarı yıllık 200 TL gibi bir fiyata gelmektedir. Aslında 900, 1000 $’ları göz önüne alırsak oldukça makul fiyatlara gelmektedir.

Photoshop'a 150 €'da sahip olun

Software Stor isimli bir site sizlere her ay para ödemek yerine 149,95 Euro’ya yaklaşık 480 TL’ye bedelle ömür boyu lisans veriyor. Her yıl 200 TL verip Photoshop’un her zaman çıkan güncel sürümünü kullanmanın avantajları olsada ben bir program alırım yıllarca kullanırım diyenler için bence bu fiyata bu lisans kaçırılmayacak bir fırsattır. Üstelik arkadaşınızı davet ederseniz 10 €’da indirim kazanma imkanınız var.

En ucuz lisansı Photoshop nasıl satın alınır?

Satın almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: http://downopxnaghm.softwaretopoutlet.com/

Ayrıca Adobe’nin bir kaç yıl önce ücretsiz kullanıma sunduğu Photoshop CS2’yi ücretsiz indirmek için Adobe CS2 seti ücretsiz indirime açıldı, kaçırmayın! isimli yazımı okuyup Adobe Photoshop CS2 versiyonu ile illustrator CS2, Adobe Premiere CS2, Acrobat Reader Pro 7 programlarınıda ücretsiz indirebilirsiniz.

“Adobe Photoshop CC ömür boyu lisansını 150 Euro’ya alın” için 5 cevap

  1. isa bey pc me format attım cs 2 kullanıyordum kurdum programı sürekli key hatası alıyorum sonuç açılmıyor siz ücretsiz versiyonu nasıl kurdunuz lütfen yardım edin iş amaçlı kullanıyorum diğer versiyonlarda hızlı değilim buna alıştım teşekkürler

  2. Merhaba, bütün Adobe Türkiye Partnerlerine sordum, böyle bir lisans tipi yok. Dolayısıyla ne ülkemizde, ne de dünyada geçerli değil.

    • Güvenlik ve geliştirme destekleri var ama bir üst versiyon desteği yok, o çıktığında almak istiyorsanız tekrardan yeni versiyonun lisansını satın alırsınız. Zaten bir Photoshop versiyonu bence en az 5 yıl başka bir versiyona gerek kalınmadan kullanılabilir, kaldı ki ben halen 2005 yılında piyasaya çıkmış Photoshop CS2 versiyonunu kullanıyorum, aradığım bir iki özellik yok onun dışında oldukça memnunum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.