Blog sayfalarınız ve web siteleriniz için çok özel sosyal iconlar

Artık hayatımıza sosyal siteler öyle bir girdiki, istesekte istemesekte onlardan kopamıyoruz. Herkes facebook’tan şikayetçi ama yinede merak edip kullanıyoruz. Bunun yanına Last Fm’de müzik dinlemek, Twitter ile Micro Blog’lama, Blogger’da günlük tutma, Digg, StumbleUpon vs gibi linkleme servislerine beğendiğimiz linkleri gönderme, Youtube’de video paylaşma ve son zamanlarda çok popülerleşmeye başlayan Friendfeed ile kullandığınız tüm sosyal sitelerdeki aktivitelerinizi yayınlama gibi birçok sosyal hizmeti kullanmaktayız.

Tabi bunları sadece kendimiz görelim diye kullanmıyoruz. Arkadaşlarımızla ve yeni tanışmak istediğiniz kişilerlede paylaşmayı seviyoruz. Bunun içinde web sitelerimize bu sosyal sitelerdeki profil adreslerimizin linklerini koymaktan da kaçmıyoruz.

Burada paylaşacağım Sosyal iconlar ile sizlerde Blog sayfalarınıza veya Web sitelerinize koyup sayfalarınızı renklendirebilirsiniz. blog sayfamda da benim kullandığım benzer bir örneğini görebilirsiniz.

Toplam 21 tane olan bu set isterseniz hemen aşşağıdaki indir butonundan hepsini bir arada indirebilirsiniz.

21 Adet En Güzel Sosyal İkon Paketi Hepsi Bir Arada:

İsterseniz resimlerin hemen altında bulunan indir butonlarından beğendiklerinizi indirebilirsiniz. Ama alıntı yaparkende kaynak belirtmeyi unutmayınız.

1 – Ahşap Sosyal İkonlar

2 – Web 2 İkonları

3 – Web 2.0 Japon Kağıt Katlaması (Origami) İconları

4 – Yuvarlak Sosyal Yer İmi Simgeleri

5 – Sosyal Medya İkon Paketi

6 – 34 Adet Sosyal Medya İkonu

7 – Yuvarlak Sosyal Yer İmi Simgeleri 2

8 – Sosyalleştirme İkonları

9 – Sevimli Twitter İkonları Seti

10 – Blogcular İçin Serbest Elle Çizilmiş Sosyal İkonlar

11 – Ücretsiz Twitter Kuşu İkon Seti

12 – 6 Tane Yeni Nesil İkon

13 – El Çizimi Sosyal İkonlar

14 – Sosyal No.2 İkon Seti

15 – Yuvarlak Sosyal Yer İmi Simgeleri 3

16 – Blogcular İçin Yaprak İkon Seti

17 – 22 Tane Kalp İkon Seti

18 – Dellifeed İkon Seti

19 – Pratik İkon Seti

20 – Mini Sosyal Medya İkonları (30 Adet)

21 – Patlak Sosyal İkonları

“Blog sayfalarınız ve web siteleriniz için çok özel sosyal iconlar” için 17 cevap

    • @simge hanım cevabı vermek için yaklaşık 2,5 ay geç kalmışım, çok özür dilerim. 3 aya yakındır evimden bilgisayarımdan uzak yaşıyorum iş sebebiyle. Beğendiğiniz iconları photobucket.com sitesinden bir hesap oluşturun orada resim yüklemek ana sayfadan çok kolay, yüklemenizi yapın sonra resmin üzerine gelince altında direkt linki var. O linki kopyala sonra < a href="twitter.com/ikoc"> < img src="http://isa.photobucket.com/resim.jpg"> şeklinde ekleyin.

    • Evet ekleyebilirsin. Ancak sadece sidebar denilen yan menüye ekleyebilirsin. Bunun için wordpress.com’da blogunun yönetim paneline gir oradan görünüm ve bileşenler kısmına gir ve metin kutucuğu ekle bir tane ve bu iconları buraya ekle.

  1. Sağol İsa Koç. uzun zamandır kullanıyorum sosyal iconları ama şimdiye kadar rastladıklarımın en iyileri bunlar. Özenle derlediğin belli. Klavyene sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.