Bu senede blog ödüllerindeyiz


Geçen sene blog ödüllerine mizah blogumla eğlence kategorisinde katılmıştım. Blogum 1. olamadı ama ilk 15’e girmişti :(. Bu senede orayı kapattığım için kişisel blogumla kişisel bloglar kategorisinde katıldım. Bu seneki hedefim ilk 5’e girmek. Tabi sizlerin vereceği olaylar ile.

Blog sayfama oy vermek için aşağıdaki linke tıklayıp oy ver butonuna basmanız yeterli. Eğer üye değilseniz 1 dk’lik kısa bir kayıt işleminden sonra yarışmaya katılan bloglarda oy kullanabilirsiniz.

http://2010.blogodulleri.com/frame/show/isa-koc-kisisel-guenluek-1215

Blog ödülleri yarışmasında oy kullanırken 2 kural var. 1 hile yapılmayacak 2.si ise her kategoride sadece 1 bloga oy verilebilir. Dilerseniz tüm kategorilerdeki beğendiğiniz bloglara oy vererek yarışmaya katkıda bulunabilirsiniz.

“Bu senede blog ödüllerindeyiz” için 24 cevap

 1. Evet haklısın bu konuda. İlk 3’e girenler hariç herkez durumdan şikayetçi. Ben merak ediyorum yarışmaya katılan herkezin aldığı puanı ama kendi puanın hariç hiç kimsenin puanını göremiyorsun yarışma sonunda. Acaba 1. Kişiler kaç puan almış diye. Yoksa adamlar hiç puan alamadıkları halde torpille 1.mi yapılıyorlar.

 2. ben 50 oy almışım Oyun kategorisinde bırak dereceye girmeyi ilk 5’de bile değildim, ve diğer kazanana arkadaşlar alakasız bloglardı, zaten girelerin %70’i söylendi durdu, millet hiç memnun değildi :/

 3. Başarılar, eskiden kişisel günlük sitem varken ben de katılmıştım. Okuru çok olan bloglar avantajlı oluyor, umarım başarı elde edersin.

 4. @Wirlon bu yarışmaların amacı insanları kaliteli bloglar yazmaları konusunda teşvik etmek. Misal devletsah.com isimli blog yemek tarifleri kategorisinde birinci oldu ve bu blogun yazarı Devletşah hanım Uğur Yücel ile birlikte Selva makarnanın reklamlarında oynadı misal.

  Ayrıca oylarınız için çok teşekkürlerimi sunuyorum arkadaşlar.

 5. Evet bayağı bi hareketlenme var. Bizim firmalarımız yurt dışından yatırım almamalarına rağmen çok iyi işler çıkarıyorlar. Mesela Rus oyun firmaları milyonlarca dolar yurt dışı firmalardan yatırım alıyorlar. Ama biz buna rağmen yinede kendi emeğimizle oldukça iyi iş çıkarıyoruz.

 6. Çok haklısın İsacığım, inan ki bu konuda seninle hemfikir olan bir çok kişi var. Ama ne yazık ki ülkemizde hala oyunlarla ilgili kökleşmiş ne bir firma nede bir girişimci ekip var. Ama son zamanlarda da bu alan da hareketlenmeler var.

 7. Teşekkürler dostum. Hedefimiz Türk oyun piyasasının en azından Rusya ve Hindistan’ı geçmek. Dünya’ya yön veren bir ülke neden teknoloji dünyasından geri kalsın ki. Di mi?

 8. Oyun için teşekkürler sewimsiz bilgin. Bu yarışmada oldukça iyi oylar aldım. geçen senden daha iyi bir yerde bitiricem sanırım. Şimdiye kadar oy veren ve şimdiden sonra oy verecek herkese çok teşekkür ederim.

 9. Değeri veriyor ziyaretçiler, tek yapmanız gereken oylama bittiği güne kadar yarışmada olduğunuzu ana sayfanın bir noktasından bildirmek.

  Fakat başvurular yaklaşık 10 gün kadar önce bitti. Şimdi oylamada. O yüzden bir sonraki seneye kadar hem blogunuzun bir kitlesi olmuş olur hemde yarışmaya daha hazır halde olursunuz. Daha önceleri wolkanca kazanıyordu. Orası yavaş yavaş dağılıyor. Bu sene tambirblog sitesi zorlayacak gibi ama seneye sizde katılırsanız iyi hazırlanarak ilk 3te muhakkak yer alırsınız.

 10. valla hiç düşünmedik açıkcası katılmamız doğru olurmu bu konudada bir şey diyemiyorum – katılalım bizde o zaman inşallah kişisel kategoride bekledğiniz değeri görürsünüz hocam iyi bloglamalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.