Crysis 2, 25 Mart’ta satışa çıkıyor

EA Sports ve Crytech firmaları Crysis 2’yi geçen sene Nisan ayının ortalarında ön siparişe sunmuştu. Herkes heyecanla bir iki ay içinde çıkar diye heveslenmişti heveslenmesine ama üzerinden tam 10 ay geçtikten sonra tam satışa çıkacağı tarih netleşebildi. Crysis 1 çıktığında hem oyun motoru olarak hemde grafik gelişimi olarak pazar liderliğine oturmuştu fakat bu tarihin üzerinden neredeyse 4 yıl geçti. Bu süre içerisinde onun yokluğunu Call Of Duty doldurup liderliğide ele aldı. Bakalım Crysis, 2. versiyonu ile o tahtı geri alabilecek mi?

Şuana kadar yayınlanan videolar’da hep durgun anlar vardı ama ilk kez oyunun içinden aksiyon sahneleri içeren bir video yayınlandı. Ben geçen bölümde Korelilerle çarpışma anlarından büyük keyif almıştım ama canavarlarla çarpışma anları canımı en çok sıkan kısımlarıydı. Hemen hemen birçok kişide bu dert mevcut. Bu yeni videoya göre eskisinden daha fazla canavar olacak görünüyor. Umarım 1. bölümdeki gibi bayıcı vaziyette olmazlar. Crytech yetkikileri bu versiyonda da oyunun Türkçe dublaj olacağının garantisini verdiler.

Oyun şuanda http://www.ea.com/crysis-2 adresinde ön sipariş almaya başlamış durumda. PC, Playstation 3 ve Xbox’lar için çıkacak oyunun İngilizce dublajlısı 59,95 dolardan Avrupa dillerindeki dublajları ise 49,95 Avro’dan satışa sunulmuş durumda. 25 Mart’ta çıkacak oyun ilk etapta İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dublajlı çıkacak, ilerleyen aylarda Türkçe dahil diğer dillerde dublajlanıp satışa sunulacak.

Crysis 2’i oynamak için gerekli bilgisayar özellikleri:

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.3GHz (4 CPUs)
Ram: 4096MB RAM
Ekran Kartı: 1024MB 1333 MHz

İşte yayınlanan son videosu:

[pro-player]http://www.isakoc.com/wp-content/uploads/2011/02/crysis-2-25-mart.mp4[/pro-player]

“Crysis 2, 25 Mart’ta satışa çıkıyor” için 12 cevap

  1. […] Mart 2011′e kadar sarkmış durumda. Kesin olarak 25 Mart’ta satışa çıkacaktır. Buradaki Crysis 2, 25 Mart’ta satışa çıkıyor isimli konumda fiyat ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz.) Crytek firmasının bildirilerine göre […]

    • @mete bu konuda kesinlikle sana katılıyorum. Bazı benliğini kaybetmiş kişiler yüzünden halkımız dünyaya beleşçi ve üçkağıtlı olan bir halk gibi yansımakta. Ama bunun gerçek olmadığını bu oyuna göstereceğimiz hassasiyetle ispatlayacağız. Eminim bundan.

    • Evet bende çıkmasını bekliyorum. Hepsiburada satışa çıkacakmış şimdilik, birkaç site ilede anlaşırlarsa oralarda da satılacakmış Türkçe versiyonu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.