Efendimize hakaret eden Ekşi’yi şikayet ediyoruz!

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V’e hakaret eden Ekşi Sözlüğ’ü şikayet ediyoruz..

Bu gibi siteleri şikayet edebileceğiniz siteler : http://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=5 burasıdır. Bu siteye girip şikayet edebilrisiniz.
Siteye girdikten sonra İlk kutuya http://eksisozluk.com/ bu adresi yazınızı ikinci büyük kutuyada “Dini değerlere hakaret ediliyor. Daha öncede Allah ( c.c.) Hakkında hakaret vakası yaşanan bu sitenin kapatılmasını ve erişime engellemesini temenni ediyoruz.” diye yazıp yollayınız. Bunu tüm eş dost arkadaşlarınıza yaptırınız.

Ekşisözlük’ü nasıl şikayet edeceğinizi videolu anlatım ile öğrenin:

“Efendimize hakaret eden Ekşi’yi şikayet ediyoruz!” için 13 cevap

  1. öncelikle bu duyarlı davranışınız için çok teşekkürler internet her haltın yendiği ama denetim ve cazasının da hiç olmadığı bir ortam oldu acil bir çözüm bulunması gerektiğini düşünüyorum verdiğiniz siteye baktımda hakaret ile ilgili bir bölüm göremedim onun haricinde her türlü şikayet var o da eklense güzel olacak

    • Werdiğim site devletin resmi sitesidir. Aynen dediğiniz gibi hakaret üzerine bir sayfası yok maalesef. Ülkemizde hakaret halen ifade özgürlüğü gibi görülüyor.

  2. ekşi sözlük bu tür olaylarla adını çok duyurdu herkesin inancına saygılı olmak lazım neden saygısızlık ediyorlar ki? hadi kullanıcılar saygısızlık etti, yöneticiler bu duruma neden bir dur demiyorlar acaba. Sonuna kadar arkanızdayım teşekkürler….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.