Facebook ID, Profil ve Sayfa ID’si Öğrenme

Facebook kullanıcılarından son zamanlarda Facebook Profil ID ve Facebook Sayfa ID’sini nasıl öğrenebilirim gibi sorular gelmeye başladı. Hepsine tek tek gönderiyordum cevabı, şimdi bu video ile herkese tek tek anlatmak yerine toptan anlatmış oluyorum.

Bu profil ve sayfa ID’sini ne yapacağım diye sorarsanız, özellikle sayfalarda sayfanıza davet kutucuğu, sohbet kutucuğu vs. gibi eklentiler eklerken, bu eklenti kendisinin hangi sayfada çalışacağını bilebilmesi için sizden sayfanıza özel Facebook ID nosunu ister veya profil içinde bu şekilde ID ister. İşte bu videoda bu ID’leri nereden görebileceğinizi öğreneceksiniz. Videoyu tam ekran yaparak izlemeyi unutmayın.

Facebook Profil ve Sayfa ID’mizi öğrenme yöntemi değişti arkadaşlar. Yeni yöntemi hazırladığım videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

“Facebook ID, Profil ve Sayfa ID’si Öğrenme” için 151 cevap

  1. Slm bugun biri benim facedeki resimlerimi kopyalayıp internette yayinlayacagini söyleyip beni tehdit etti.bole bisi yapip yapmadığını nasıl öğrenebilirim

    • Resminizi bilgisayarınıza indirin sonra google görsellere girin, orada arama kutusunun sağ tarafında fotoğraf makinesi simgesi var oradan bilgisayarınıza indirdiğiniz fotoğrafınızı seçin, böylece aynı fotoğraftan internette yayınlanmış başka fotoğraflar var mı diye karşılaştırma yapıyor eğer var ise hangi sitelerde yayınlandığını orada gösteriyor. Eğer yayınlamışsa bu tehdit ve suçtur savcılığa ilgili tehdit mesajını gösterip suç duyurusunda bulunursanız ceza alır o kişi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.