Facebook ID, Profil ve Sayfa ID’si Öğrenme

Facebook kullanıcılarından son zamanlarda Facebook Profil ID ve Facebook Sayfa ID’sini nasıl öğrenebilirim gibi sorular gelmeye başladı. Hepsine tek tek gönderiyordum cevabı, şimdi bu video ile herkese tek tek anlatmak yerine toptan anlatmış oluyorum.

Bu profil ve sayfa ID’sini ne yapacağım diye sorarsanız, özellikle sayfalarda sayfanıza davet kutucuğu, sohbet kutucuğu vs. gibi eklentiler eklerken, bu eklenti kendisinin hangi sayfada çalışacağını bilebilmesi için sizden sayfanıza özel Facebook ID nosunu ister veya profil içinde bu şekilde ID ister. İşte bu videoda bu ID’leri nereden görebileceğinizi öğreneceksiniz. Videoyu tam ekran yaparak izlemeyi unutmayın.

Facebook Profil ve Sayfa ID’mizi öğrenme yöntemi değişti arkadaşlar. Yeni yöntemi hazırladığım videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

“Facebook ID, Profil ve Sayfa ID’si Öğrenme” için 171 cevap

  1. İyi günler size çok önemli bir sorum olacak benim açımdan..İşin içinden çıkamıyorum…facebook mesenger ile ilgili sorun…Benim sahte face hesabım vardı biriyle çok büyük küfürleşme yaşadık hatta beni tanımadığı halde savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu söylemişti…Sorum şu…Karşı taraf beni facebook mesengerdan aradı…Amacı benim ip adresimi ya da telefon numaramı öğrenmekti…Facebook mesengerdan aranınca onun ip adresi hangi ip adresi ile iletişime geçer ??? Benim mi facebookun ipsi ile mi ??? Facebook mesenger ile telefon numaramın ya da ip bilgilerimin bağlantısı nedir ??? İkincisi mesenger üzerinden telefon numaramı bir şekilde bulabilir mi ???

    • Kendisi seni arayıpta sen açmadığın sürece senin ip adresini göremez. Fakat senin onunla görüştüğün facebook profilini savcılığa suç duyurusu yaparsa savcılık Facebook yetkililerine bi yazı geçer ve sen hesabını silsen dahi seni bulurlar. Facebook savcılıkla herşeyi paylaşır.

    • Facebook Tweeter kesinlikle ip BİLGİSİ vermiyor kendi davam oldu mahkeme ip BİLGİSİ için facebook yazı yazdı üstelik facebook online idi facebook ip adresi vermedi facebook hakarete Vs ip vermiyor acıl durumlara veriyor sadece mahkeme ispat olmadıgından dolayı beraat verdi

  2. İyi günler size çok önemli bir sorum olacak benim açımdan..İşin içinden çıkamıyorum…facebook mesenger ile ilgili sorun…Benim sahte face hesabım vardı biriyle çok büyük küfürleşme yaşadık hatta beni tanımadığı halde savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu söylemişti…Sorum şu…Karşı taraf beni facebook mesengerdan aradı…Amacı benim ip adresimi ya da telefon numaramı öğrenmekti…Facebook mesengerdan aranınca onun ip adresi hangi ip adresi ile iletişime geçer ??? Benim mi facebookun ipsi ile mi ??? Facebook mesenger ile telefon numaramın ya da ip bilgilerimin bağlantısı nedir ??? İkincisi mesenger üzerinden telefon numaramı bir şekilde bulabilir mi ???

  3. artık ıd numarasını kodla acılanalr yanı örnek 100012241836826 facebook b uacıgı kapatalı yılalr oldu ıd yalnızca isimlerle bununabilr artık örnek: mehmet.adıguzel bu sekılde burusunuz ögeyi denetlemeye gerek yokkı.. rakamsal ıd ler artık bulmak imkansızıdr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.