Facebook ID, Profil ve Sayfa ID’si Öğrenme

Facebook kullanıcılarından son zamanlarda Facebook Profil ID ve Facebook Sayfa ID’sini nasıl öğrenebilirim gibi sorular gelmeye başladı. Hepsine tek tek gönderiyordum cevabı, şimdi bu video ile herkese tek tek anlatmak yerine toptan anlatmış oluyorum.

Bu profil ve sayfa ID’sini ne yapacağım diye sorarsanız, özellikle sayfalarda sayfanıza davet kutucuğu, sohbet kutucuğu vs. gibi eklentiler eklerken, bu eklenti kendisinin hangi sayfada çalışacağını bilebilmesi için sizden sayfanıza özel Facebook ID nosunu ister veya profil içinde bu şekilde ID ister. İşte bu videoda bu ID’leri nereden görebileceğinizi öğreneceksiniz. Videoyu tam ekran yaparak izlemeyi unutmayın.

Facebook Profil ve Sayfa ID’mizi öğrenme yöntemi değişti arkadaşlar. Yeni yöntemi hazırladığım videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

122 Yorum var

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz
 1. Mehmet

  Merhaba yardimci olun

  1. isa koç

   Hangi konuda?

 2. murat

  Merhaba. Peki bende id yi link e yada username a nasıl çeviririm

 3. mehmet

  Merhaba mail hesabimi unuttum kullanici adimda sanirim yok ama sifremi biliyorum id var nasil giris yapabilirim

  1. isa koç

   ID numaranıda bir kullanıcı adı olarak girişte kullanabiliyorsun. kullanıcı adı kısmına id numaranı yaz şifreni gir tamamdır.

 4. mehmet

  Arkadaşlar hayırlı akşamlar size şöyle bi soru sormak istiyorum canımı sıktı yetti artık kız arkadaşımla uzun suredir beraberiz aileler falan tanıştı adı kondu herneyse şuan sahte bi facebook hesabı açılmış o hesaptan bu kişi bizimle uğraşıyo kız arkadaşımın eski sevgilisiyle irtibatta ona bizim hakkımızda bişeyler yazmış uğraşmış 1 aydır eski sevgilisiyle kız arkadaşımın ondan yüz bulamayınca şimdide bir iki kere bize mesaj attı sahte hesaptan kim olduğunu bilemiyoruz sürekli düzen bozulup can sıkıyor yetti artık bu hesabı şikayet edip yazanı tespit etmek istiyoruz gerçekten illalah geldi artık ne yapabilirim ?

  1. isa koç

   En doğru çözüm adliyeye gidip şikayette bulunmak. Çünkü facebook resmi bir talep olmadıkça hiçbir hesabın kimliğini deşifre etmiyor. Eğer savcılığa giderseniz kişiyi evine kadar tespit ederler ve suç işlediği için ceza alır ve çok caydırıcı olur. Böylece size bulaşma durumu bile kalmaz. Fakat bu dava sürecini başlatmanız lazım.

 5. Oğuz Kaan Aybak

  Merhaba! Arkadaşımın sayfası çalındı ve çalan kişi tüm fotoğrafları/gönderileri sildi. Acaba nasıl sayfanın sahibini bulup Facebook’a şikayet edebilirim?

  1. isa koç

   Sayfanın sahibini bulmana gerek yok. Eğer konu adli bir durumsa adliyeye gidip dava açabilirsin, mahkeme ile facebook arasında resmi bir bağ var. Sayfa gerçekten arkadaşına aitse bilimsel olarak fazlasıyla mahkemede kanıtlanır ve çalan kişi bir araba, yada para çalmış gibi gerçek bir ceza alır. Endişelenmenize gerek yok.

   Ama benim amacım sadece çalınan sayfayı geri almak diyorsan onun için https://www.facebook.com/hacked adresine gidip hangi sayfanın çalındıysa onu bildirip, sayfanın sana ait olduğunu öğrenebileceği birkaç soruya cevap vererek birkaç günde sayfanı geri alabiliyorsun. Ama sorulan sorulara doğru yanıt vermezsen sayfanı mahkeme yoluyla almaktan başka çaren yok.

  1. isa koç

   411828522253934

 6. Cansu Günsevinç

  https://m.facebook.com/renklendirmekursuveriyoz/?ref=bookmarks bu sayfanın ıdsini verir misiniz? Lütfen

  1. isa koç

   idniz: 296000407265705

 7. unsal calisir

  günaydın