Football WordPress Türkçe Teması

Dünya kupası heyecanının devam ettiği şu günlerde herkesi futbol hevesi sarıp bir futbol blogu açma isteği oluşabilir. Eğer bu durumda wordpress blogunuz için hoş bir futbol blog teması arıyorsanız bu tema tam size göre. Bu wordpress temamız futbol blogları için çok hoş bir tema. Adı Football WordPress Teması. Admin paneli ve temayı Türkçeye çevirdim. Temanın admin panelinde manşet alanınız için yazı ekleme kısmı ve adsense reklamlarınızı eklemeniz için adsense kod alanı var. Adsense reklam kodunuzdaki yayıncı numaranızı girerek temada belirlenmiş 3 noktaya otomatik adsense reklamı yerleştirmekte.

Temanın resimler için özel alan kodu: image

Eğer yazılarınızdaki fotoğraflarınızı özel alan kullanmadan normal şekilde yayınlamak istiyorsanız, yazıyı yazarken yazı alanının altında bulunan post settings alanından Show Image kısmını “No” yapmanız yeterlidir.

Temanın içerisinde images/layout klasörünün içinde üst bölümdeki Cristiano Ronaldo fotoğraflarını dilediğiniz gibi değiştirmek istediğinizde 2 tane PSD dosyası var. Dosyanın içerisinde çerçeve alanı ve Cristiano Ronaldonun fotoğrafı var. Çerçeveyi üst layerde bırakıcak şekilde hemen altına kendi belirlediğiniz fotoğrafları yerleştirip adını değiştirmeden .png uzantısında kaydedip yine aynı klasörün içine atarsanız kendi belirlediğiniz fotoğrafları kullanabilirsiniz.

| 2,78 mb

Temanın Türkçe önizlemesi. Üzerine tıklayıp büyük halini görebilirsiniz.

football-tema-turkce

“Football WordPress Türkçe Teması” için 14 cevap

  1. Merhabalar İsa Bey, amatör bir takım için futbol blog tarzı bir taraftar sayfası yapma k istiyoruz. Fotoğraflar, videolar, haberler için. Nette araştırırken sayfanızdan bu temaya ulaştım. Bu temanın acaba wordpress son sürümde çalışma durumu nedir?

    • @efekan kardeşim kusuruma bakma iş güç bazen bir iki günü buluyor yorumlara bakmak. Temayı tekrar yükleyip bana dönersen bir bakayım bende.

  2. Temayı yeni sürüm wp de yükledim ama hata verdi. Sorunu tam olarak anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

  3. […] Dünya kupasının hızla sürdüğü bu günlerde futbol sitesi mantıklı gibi görünmekte.Futbol ile ilgili haberler siteniz için hit reklamı sayılabilir.Yeni sezenla bir likte hitlerinizinde artmasını istiyorsanız tam futbol ile ilgili bir site açmanın zamanı.Sizlere bu kez futbol ile ilgili wordpress temayı paylaşmak istiyorum.Tema Türkçe ve kaynak burasıdır. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.