Inove Türkçe Tema, Ntvmsnbc blog teması

Ntvnin yeni sitesini birkaç hafta önce yayına koydu. Msnbc ile anlaşmalı oldukları için sitesini Msnbc standartlarına çekmek zorunda kaldı. Tabi blog sayfasını bu tasarıma uygun bir blog sayfasına çevirmek istemiş ve piyasadaki en uygun temayı seçmiş, Inove temasını seçmiş ve uygulamış. Bende araştırdım ve Çinli bir tesarımcıya ait olan temanın Türkçe dil destekli halini sizlere sunuyorum.

Ntvnin blog sitesini ziyaret ederek temanın oradaki halini görebilirsiniz. Ntv Blog

Temanın Türkçe örneğini alttaki resme tıklayarak büyük şekilde görebilirsiniz.

Temayı aşağıda download edeceğiniz dosya içerisindeki pluginlerle oldukça zenginleştirebilirsiniz.

İçerisindeki eklentiler

WP23 Related Posts : WordPress benzer yazılar eklentisi
WP-PageNavi : WordPress sayfalama eklentisi
WP-Syntax : WordPress kod eklentisi (En çok tercih edilen kod eklentisi. Blog sayfalarda php, asp vs kodları göstermeye imkan verir)
WP-RecentComments : WordPress son yorumlar eklentisi (Son yorumları gösterir ve yorumu yazanların gravatar logolarınıda gösterir)
WP-EasyArchives : WordPress basit arşivleme eklentisi
Highslide4WP (Türkçe) : WordPress resim eklentisi (Bloğunuza büyük resim koyamıyorsanız resmi blog standartlarına koyar ve üzerine tıklandığında tam boyutunu gösterir)
Quick Comments : WordPress hızlı yorum ekleme eklentisi. (Yorumları sayfalar altında toplar böyle sayfanız ağırlaşmaz ayrıca yorum yazarken kısayollar kullanma imkanı verir. Örneğin; Ctrl+Enter ile gönder butonuna basmadan yorumu gönderebilirsiniz.)

Tema Tasarımcısı : Inove

Demo 

  Inove Türkçe Tema (1,1 MiB, 10.657 kez indirildi)

“Inove Türkçe Tema, Ntvmsnbc blog teması” için 25 cevap

  1. Aslında o mo dosyasını wordpress bazen tam okumuyor o yüzden her taraf yüzde yüz Türkçe görünmüyor. Keşke şu sorunu bir an önce aşşa wordpress’te bizde bu sorundan kurtulsak.

  2. Evet dosya deposu olarak kullandığım yer. bugün çok fazla talep geldiği için aylık download sınırını aşmış. dosyaları yeni yere taşıyorum. Taşıyınca indirilebilir hale gelicek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.