Masaüstünüz için yağmur fotoğrafları

Yağmur’un en güzel yanı insanın başı çatlayacak derecede de olsa yağmur sesi ile kısa sürede rahatlar ve ağrısı geçmeye başlar. İstanbul’da ve Türkiye’nin birçok bölgesinde son 3 gündür çok güzel ve dinlendirici yağmurlar yağdı. Diğer bölgeler nasıldı bundan önce bilmiyorum ama İstanbul’da yağmur yağacağı zaman en fazla 30 dk yağar ve gün boyu sadece parçalı bulutlu olarak kalırdı, hatta kış mevsimindeki yağmurlar bile bu kadar sürerdi. Ama şu son 3 gündür öyle güzel yağıyorki yağmur, hiç bitmesin devamlı yağsın diyor insan.

Tabi insanı sadece yağmur dinlendirmez, yağmur fotoğraflarıda bir miktar bu etkiyi gösterebiliyor. Bende bu 3 günlük yağmurdan dolayı masaüstü fotoğraf arşivimdeki fotoğraflardan 35 adetten oluşan yağmurlu masaüstü fotoğrafları hazırladım. Boyutları 1024×768 pixelden başlayıp 2500 pixele kadar boyutlardalar, kaliteleride oldukça iyi.

  Yağmur Masaüstü Fotoğrafları (15,0 MiB, 2.597 kez indirildi)

Dosya boyutu 15 Mb’dir.

“Masaüstünüz için yağmur fotoğrafları” için 11 cevap

  1. yağmur yağıyor şuanda dışarıda. yağmur yağarken bilgisayar başında internette dolanmayı çok seviyorum. dedim bir arayayım bari masaüstümüzde de yağmur fotoğrafları olsun. çok güzellermiş fotoğraflar.

  2. Mükemmel fotoğraflar var hocam içinde. Şuanda yağmur yağan gül fotoğrafı masaüstümü sülmeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.