Pamidor Bebek ve Çocuk Giyim’in İnternet Şubesi Hizmetinizde

Pamidor internet sitesi

Okuldan sonra iş dünyasına ilk atıldığımdan bu yana grafiker olarak basılı sektörde çalıştım. Ülkemizde internet son zamanlarda ticari anlamda çok gelişti, basılı sektör ise aksine büyük oranda daraldı. Son 2 yıla yakındır evimden freelance olarak aldığım çeşitli işlerle uğraşmaktaydım. Son aldığım işlerden birisi olan Tokat Rehberi’nde yaşadığım parasal hayal kırıklığından dolayı işe bir müddet ara vermiştim. İşimi bitirmeme rağmen paramın bir kısmını alamadım. Buda gösterdiki artık basılı sektörde kurumlar para kazanmakta çok zorlanıyor ve biz çalışanlarda paralarımızı ya alamıyoruz yada binbir parça ile alıyoruz.

Şimdiye kadar işten arta kalan zamanlarda blog sayfamda ise hep internet üzerine yaşadığım deneyimleri paylaşıp hem kendimi geliştirdim hemde sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Bu sayede geride kalan 5 yıllık blog yazarlığımda hep internet üzerine hevesli olduğumu fark ettim ve artık basılı sektör yerine internet sektöründe emek harmacaya karar verdim. Bu anlamda daha önceden notebook parça satışları ile uğraşan bir arkadaşıma eticaret siteleri kurmuştum. Şimdi ise ilk işim olan Bebek ve Çocuk giyim üzerine satış yapan Pamidor isimli firmada işe başladım. Firma 1996’dan bu yana mağazaları ile faaliyet göstermekte. Bende burada internet şubesi sorumlusu olarak göreve başladım. Yaklaşık 2 aydır buradayım. 2 ay içerisinde ilk olarak alt yapı hazırlanması ve ürünlerin fotoğraf çekimleri ile uğraştım. Bu pazartesi itibari ilede http://www.pamidor.com.tr adresini hizmete açarak ilk satışlarımı yaptım. Şuanda sitenin açılması şerefine firma %30 indirim kampanyası yaptı. Bu sebeple oldukça yoğun bir talep var. 2 gündür tabiri yerindeyse nefes almadan çalışıyorum siparişlere yetişmek için. Tabi e ticaret öyle kolay iş değilmiş bunuda bir nebze olsun gördük. Bir yandan yeni gelen ürünleri fotoğraflamak, sonra onların decupesini yapmak ardından yaş, renk ve bedenleri ile siteye yüklemek bir yandan da gelen siparişleri hazırlayıp faturasını kesip kargolayıp kargoya vermek derken oldukça zorluyor beni. Ama el alıştıkça harcadığım vakitte kısalıyor.

Şimdilik yanıma 1 yardımcı talep ettim. Umarım olumlu karşılanırda en azından gelen siparişlerin kargoya hazırlanması ve fatura kesimlerini yaparak işimi büyük oranda hafifletir. Yoksa her tarafa koşturmaktan telef olucam.

Sizleride bu siteye bekliyorum. Kampanya dönemimiz bitmeden belki sizlerde birşeyler beğenir ve uygun fiyattan alma imkanı bulursunuz.

Pamidor Şubeleri

Buraya Pamidor Şubeleri diye googledan birçok arama geldiği için bu bilgiyi ekleme gerekti.
Aşağıdaki linke tıklayarak Pamidor Şubelerinin adres ve telefonlarını öğrenebilirsiniz.

http://www.pamidor.com/magazalarimiz

Alo Pamidor: 0850 470 1 444

“Pamidor Bebek ve Çocuk Giyim’in İnternet Şubesi Hizmetinizde” için 10 cevap

  1. merhaba. soldakı kategorılerde kategori adının onune nasıl resım ekledınız ve acılır menuyu denedım olmuyor ınternettekı kaynaklardan

  2. isim temsili arkadaşlar benim kızım pamidorda izmirde çalışıyor iki aydır aylıkları ödenmiyor ayrıca fazla mesai yapılıyor oda ödenmiyor ve askari geçim indirimide ödenmiyor pamidor yetkili kişi beni arasın.0539 776 60 80

  3. merhabalar ben üyenizim.daha önce alışveriş yapmıştım.şimdide yapmak istiyorum fakat sitenize giremiyorum.neden acaba?

    • @Derya hanım, firmamız internet üzerinde satışa tekrar başlamamak üzere son vermiştir. Maalesef size bu konuda yardımcı olamayacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.