Prower v3.1 Türkçe WordPress Kişisel Blog Teması

Temamızın adı Prower, bir Çin’li blogger tarafından kendi blog sayfası için tasarlamış, her yeni sürüm çıkardığında okuyucuları için paylaşmakta. Kişisel blog siteleriniz için çok sade, hızlı ve basit bir tema. Bu temanın v.2’sini bir ara blog sayfamda denemiştim. Basitliği oldukça hoşuma gidiyor. Temayı sizler için Türkçe’ye çevirdim. Diğer sürümleri çıktıkçada onlarıda Türkçe’ye çeviricem, hem böylece bu temayı sürekli kullanmak isterseniz bir süre sonra görüntüsünden sıkıldığınızda yeni sürüme geçip blog sayfanızın çizgisinden çok fazla uzaklaşmamış olursunuz.

Temayı aşağıdan indirebilirsiniz. İçerisinde Wp-Postviews ve WordPress Related Posts Plugin isimli iki tane eklenti bulunmakta, bu eklentileride yükleyip aktif etmelisiniz.

  Prower v3.1 Türkçe Wordpress Tema (342,2 KiB, 2.651 kez indirildi)

Prower v3.1 Demo

Temamızın Türkçe halinin ekran görüntüsü aşağıdaki gibi. Büyük hallerini görmek isterseniz üzerine tıklamanız yeterli.

“Prower v3.1 Türkçe WordPress Kişisel Blog Teması” için 25 cevap

  1. aynen valla isa hocam, kimse artık sağlıklı ve kaliteli paylaşım yapmıyor. Ahh diyorum kendi kendime, keşkem tema tasarlamayı bilseydimde bir iki şöyle milletin işini görecek tema yapabilseydim ama yok işte, elden gelmiyor.

    • Rica ederim, temayı paylaşıcam ama bundan daha çok hoşuma giden temaya henüz rastlamadım, onu bekliyorum. Artık eskisi gibi tema paylaşmıyor kimse.

  2. Bu tür temalar hoşuma gidiyor. Sade ve göz yormuyor. Sizin temanızda gerçekten çok hoş. Mac kullanıyormuş gibi hissediyorum 🙂 Sitenizde hoşuma gitti artık sık kullanılanlardasınız bende 🙂 Çok emek verdiğiniz açıkca ortada. Başarılar dilerim.

  3. @Bs-Aktif.com bu uzunca bir zaman olmayacak hocam. Tema hem çok güzel hemde çeviri ve modifiyede iş çıkışlarından sonra uğraşarak 1 haftada tamamladım. Biraz keyfini çıkarmam lazım. 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.