Summ 1.1 Türkçe WordPress Tema

Bu temamız kişisel bloggerlar için ideal bir tema. Hem sade hem keyifli. Sadece günlüğümü yazarım, bir video ve resim atarım diyorsanız Summ 1.1 tam size göre bir tema. Tema 2 sütundan oluşuyor. Sağ sütun 300 pixel genişliğinde ve Google Adwords’un en çok tercih edilen reklam boyutunu destekliyor. Menüsü açılır menü. Logo alanına admin panelden dilediğiniz gibi arkaplan yükleyebiliyorsunuz, ayrıca temanın arka zemin renginide yine admin panelden düzenleyebilirsiniz. Temada yazıların ne kadar okunduğunu gösteren Postviews eklentisi kullanılmıştır. Bu eklentiyi kurmayı unutmayınız. Ayrıca ziyaretçilerinizin yazıları Facebook’ta, Twitter’da ve Google +1’de rahatlıkla paylaşmaları için gerekli butonlar temaya adapte edilmiştir.

Temayı aşağıdan indirebilirsiniz.

  Summ 1.1 Türkçe Wordpress Tema (100,0 KiB, 2.820 kez indirildi)

“Summ 1.1 Türkçe WordPress Tema” için 20 cevap

  • O kısmı boynumuzun borcu gibi görüyorum. Genelde sade temaları seçerim ama onlarıda en hoş görünecek şekilde editlerim, bu sebeple insanlara orjinalinden çok daha cazip geliyor tema eskimesine rağmen. Birde Photoshop’ta yaptığım tema tasarımını adım adım wordpress temasına çevirebileceğimi anlatan video kaynağı bulabilsem, bak ne temalar yapıp paylaşıcam ama ahhh ahh. Kodlama bilgim çok zayıf yapamıyorum kaynaksız.

  • Bende elimden geldiğince en güzel temayı seçip bir sonraki en güzel temayı bulduğum anda ise sizlerle paylaşıyorum. 😉

 1. hocam o iki eklentiyi aktif yaptım olmadı 🙂 pasif yaptım olmadı sen en iyisi o sayfada eklentisiz halini paylaş temada sayfada şunlarıda kurun de.Eğer düzelirse teman hoşuma gitti kişisel sitemde kullanıcam.

  • Bak şu temanın orjinal hali bir indir bunu kur. http://wordpress.org/extend/themes/summ

   Eğer aynı sorunu alıyorsan sorun kullandığın hostingin güvenlik düzeyi temanın kullanmak istediği bazı özellikleri kısıyordur o yüzden hata veriyordur. Hata almazsan bi bildir. Ben biraz önce ikisininde kodlarını karşılıklı kontrol ettim, benzer yazılar kodlarını gömmemişim temaya sadece postviews eklenti kodlarını eklemişim oda bende sorunsuz çalışıyor.

 2. Parse error: syntax error, unexpected ‘}’ in /home/ibrahim/public_html/wp-content/themes/sums/functions.php on line 1

  • Hocam temada Related Posts/Pages ile WP-PostViews eklentilerinin kodlarını kullandım. Bu iki eklenti sende kurulumu?, değilse onları kur. Eğer düzelmezse bir daha haber ver, hemen ona bakayım.

 3. merhaba hocam temanı indirip kuruyum dedim bir hata verdi kodlarla alakalı bu download adresindeki temada herhangi bir sorun var mı kontrol edermisiniz.Tema hoşuma gitti kullanmayı düşünüyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.