Team Viewer nedir-nasıl kullanılır?

teamviewer-nedir-nasi-kullanilir

Bilgisayarı yeni kullanmaya başlayanlarımız veya bir noktada takılanlarımız için en zor durum o anda birisinin yardımını bulmaktır. Bir arkadaşımız veya hizmet aldığımız bilgisayar teknisyeninin o an oraya gelememesi ve size telefon veya messenger gibi yazışma araçlarından verdiği direktiflere rağmen yapamamanız sizi çileden fazlasıyla çıkarabilir. İşte o anda devreye Team Viewer isimli ücretsiz bilgisayardan bilgisayara bağlantı yapan programımız giriyor. Bu program ile istediğiniz yere bağlantı yapmak o kadar kolayki. En önemli yanı ise hem ücretsiz hemde açık kaynak kodu ile sürekli geliştirilen bir program olması.

Bir bilgisayara bağlanmak için veya bir başkasının bilgisayarınıza bağlanması için tek yapmanız gereken Team Viewer isimli programı kurup çalıştırmak ve gerekli bilgileri girip veya göndermek. Team Viewer’in nasıl kullanıldığını daha detaylı görmek için aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterlidir.

112 Yorum var

WP-SpamFree by Pole Position Marketing

Yorumcu bilgileriniz
 1. enis

  ıd birine versek bişe olurmu

  1. isa koç

   yok. şifre sürekli değiştiği için birşey olmaz.

 2. tears77

  mrba isa bey bi sorum olucak size bir arkadaşım teamla pc bağlandı sorunumu halaletti bi yanlışı nı görmedim fakat içimde bir kuşku var işlem yapması için pc me bağlandığında sky pimi kapatmamgerektini söyledi bana bende kapadım tekrar actım skyp i şifremi görmüş olabilirmi cünki ogünden beri sykpimi actımda cevrim içi açılıyor ben devamlı görünmezde kapatırım.cevrim içi her actımda olmuyo o günden sonra arasıra deng geliyorum ve kuşkulanmaya başladım.tşkr ederim

  1. isa koç

   Pcne baglandiginda islem yapmasi icin skype’ni kapatman gerekmiyor. Sana yalan soylemis gorunuyor. Bence sifreni degistir. Ayni sifreni skypede kullandigin mail adresinde kullaniyorsan onunda sifresini degistir.

  2. tears77

   evet teşekkür ederim bügün açtığımda yine çevrim içiydim hemen değişicem cok teşekkür ederim :)