Template Monster’den 3 Kişiye ücretsiz premium tema hediye ediyorum!

Template-Monster-ücretsiz-premium-tema-kampanyası

Template Monster’i web sitesiyle uğraşanlar öyle ya da böyle bilir. Özellikle 2003-2007 yılları arasında neredeyse sektörün tam hakimiydi. Tema dedik mi aklımıza TM #20xxx kodu ile Template Monster muhakkak gelirdi. Bildiğiniz üzere Template Monster WordPress temaları olsun, Drupal, Joomla temaları olsun, Opencart, Magento temaları olsun, Flash animasyonlu tema, PSD tema, HTML5 tema hatta Wix ve Facebook için bile özel temalar tasarlayıp ücretli olarak satılan bir site. Dünyanın bir çok yerinden web tasarımcılar en iyi temaları tasarlamaya çalışıp buradan satıyor hem gelir elde ediyorlar hem de bizlere şık web sitelerimiz olması imkanını veriyorlar. Ayrıca Template Monster 100’den fazla ücretsiz indirilebilen temalarda sunuyor, tabi bunlar da yer, yer kısıtlamalar mevcut, ayrıca diğerleri kadar profesyönel değiller haliyle.

İşte bu yazımız da size 3 adet profesyönel temalardan ücretsiz indirip kullanma hakkı veriyoruz. Template Monster ile yaptığım özel anlaşma çerçevesinde birazdan soracağım sorulara doğru yanıt verenler arasından 3 kişiye kura ile profesyönel wordpress, joomla, drupal, opencart, magento, zencart, prestashop ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz paralı temayı ücretsiz kazanabileceksiniz. Kazanan kişiler Template Monster‘den hangi temaya ihtiyacı var ise onu seçip, ücretsiz indirebilecekler. Ayrıca herhangi bir ücret sınırlaması olmadan. Örneğin seçtiğiniz tema 50 TL değerinde de olabilir, 500 TL’de 1000 TL’de, hiç fark etmeyecek. İstediğinizi indirebileceksiniz.

TemplateMonster Premium Ürünleri Kazanmaya Hazır Mısın?

TemplateMonster firmasını bir yerlerden duyduğunuzu düşünüyorum. Ancak hiç bir fikri olmayan ve bu firmayı daha önce hiç duymamış olabilecek kişileri de göz önünde bulundurarak biraz önce verdiğim kısa bilgileri ilaveden firma hakkında birazcık daha ayrıntılı bilgi vereyim;

TemplateMonster uzun yıllar web dünyasına hizmet veren büyük bir tasarım mağazası desek sanırım yanlış olmaz. Geçmişten bu günümüze kadar uzanmış bu geniş yelpazeli mağazada 30.000 üzerinde oldukça zengin bir arşive sahip. Web sitesi temalarının yanı sıra, hazır CMS (içerik yönetim sistemleri) sistemlerininde temalarını sunmakta, bunların en başında WordPress, Drupal, Joomla, Moto CMS ve daha ismini saymadığım bir çok içerik yönetim sistemi temalarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Son zamanlarında teknolojiyi yakından takip eden bu firma Cherry Framework ‘ün geliştirilmesinde yardımcı olarak ürünlerini daha modern ve kullanıcı dostu haline getirmiştir. Sanırım bu kadar yeterli daha fazla bilgi edinmek isterseniz TemplateMonster Web sitesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Şimdi asıl konumuza bir geri dönüş yapacak olursak siz değerli okuyucularıma bu firmanın Premium ürünlerinden hediye edeceğimi bir kez daha hatırlatmak isterim. Elbette bu ürünleri sınırlı sayıda sunabileceğim için sizlere bir çekiliş düzenlemeye karar verdim. Bu çekiliş sonucunda 3 şanslı okuyucum, TemplateMonster web sitesinde bulunan ürünlerden hiç bir kısıtlama olmadan tamamı ile proje ihtiyaçlarına göre diledikleri ürünleri alabilecekler. Şimdi dilerseniz bu ürünleri nasıl kazanabileceğinize hep birlikte bir göz atalım;

Premium Ürün Çekilişine Katılabilmek için Yapmanız Gerekenler

Çekilişe katılabilmeniz için size katı kurallar koymayacağım. isakoc.com adresinde bir çok faydalı makale görebilirsiniz ve bu makalelere konu ile alakalı, dilediğiniz gibi yorumlar yazabilirsiniz. Ancak yalnızca bu makaleye yorum yazarak bir Premium ürün sahibi olabilirsiniz. Tabi soru derken gözünüzü korkutmayayım, hani o Orjinal Galaxy S4 verenler gibi eve gelen hırsız neyi çalmaz falan gibi aşırıııı zor sorular değil yani, sizden istediğim sadece şu soruyu cevaplamanız olacaktır;

 • Hangi TemplateMonster Premium ürününü ve neden kazanmak istediğinizi belirtin.
 • Gördüğünüz gibi oldukça basit. Örnek cevap olarak bu kadar kolay cevaplayabilirsiniz.
 • Uzun zamandır kendime ait kişisel web sayfamın temasını değiştirmek istiyordum, bu çekiliş benim için güzel bir fırsat oldu bu nedenle #47582 numaralı ürünü kazanmak istiyorum.

isakoc.com ile bir Premium ürün kazanmak işte bu kadar basit!

Premium Ürün Çekiliş Kuralları

 • Her okuyucum çekilişe yalnızca bir kez katılma hakkına sahiptir.
 • Çekilişi kazanan okuyucularıma e-mail yolu ile ulaşabileceğim için, doğru e-posta adresleri ile çekilişe katılmanız gerekmektedir.
 • Çekiliş 23/30 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.

Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyorum!

isakoc.com 3 adet premium Template Monster tema çekilişi sonuçları Çekiliş Sonuçları

Asıl Talihliler:

 1. 7 Muhammet Alican ÇAKMAK (İstediği tema: 35165)
 2. 8 İzzet (İstediği tema: 44896)
 3. 9 Abdulkadir ÇAYLI (İstediği tema: 47066)

Yedek Talihliler:

 1. 6 Rambo FT (İstediği tema: 48248)
 2. 4 tolga bektaslizade (İstediği tema: 47447)
 3. 11 sezgin (İstediği tema: 45066)

Çekiliş İlan Adresi:
http://www.cekilisyap.com/isakoccom-3-adet-premium-template-monster-tema-cekilisi-sonuclari

Çekilişimiz sonuçlanmıştır. Kazanan asıl listesine bildiri maili atılacaktır. 3 gün içerisinde dönmezlerse, yedek listenin 1. sırasından sırasıyla devam edilecektir. Kazanan herkese temalarını hayırlı günlerde kullanmalarını Allah nasip etsin.

Çekilişin videolu çekiliş esnası

“Template Monster’den 3 Kişiye ücretsiz premium tema hediye ediyorum!” için 38 cevap

 1. Yedek talihli olarak, hakkını kullanmayan birinin yerine ben seçilmişim. İlk defa şansım döndü. Çekilişi gerçekleştiren ve bu yolda emek veren herkese çok teşekkürler. Darısı şanssızların başına 🙂

 2. Öncelikle , yarışma için teşekkür ederim.

  Kazanmışım ama mail spawn düşmüş ve sağlık problemleri yüzünden yaklaşik 1.5 aydır hastanede kaldiğim için ödülümü alamadim.

  Kaderde yokmuş sağlik olsun yinede teşekkür ederim bir daki yarışmalarda görüşmek üzere İsa abi kolay gelsin 🙂

  • @szolnok:disqus çok özür dilerim kardeşim. Ben wordpress panelinin hatasına kurban gittim. Aslında yorum için disqus uygulamasını kullanıyorum. Disqus ile wordpress arasında bir veri bağlantı sorunu olmuş, seninde videoda gördüğün üzere 2 adet yorum yapmış olmana rağmen yorumların wordpress kısmında görünmüyor. İnan durumu şimdi sen uyarınca farkettim. Bu durumda kampanyayı yaptığımız arkadaşla bir görüşeceğim. İnşallah o da yardımcı olursa sana istediğin temayı bu hatama karşılık hediye edeceğim. Aksi durumda özür dilemekten başka çarem yok. Tekrardan kusuruma bakma. Çekilişe katılanlar arasında sezgin isimli 10 yıllık arkadaşım var, o bile direk tema istediği halde hile hurda olmaması için bu temaları ancak çekilişle verebileceğimi belirtim vermedim. Kötü bir niyetim yok, olamazda yani. Umarım anlayışla karşılarsın.

  • Size templatemonster’den istediğiniz gerekli temanın promosyon kodu iletilmiştir. 3 gün indirme süreniz mevcuttur. 3 gün içinde kullanılmayan promosyon kodları otomatik olarak iptal olmaktadır.

 3. Ve gece yarısı 00:00 itibariyle başvurular tamamlanmıştır. Bugün çekiliş günüdür, herkese şimdiden Hayırlı bir sonuç almanız duasıyla. Haydi Bismillah.

 4. Blog açmaya karar vermiştim ama bir türlü fırsat olmadı.Bir yerden başlamak gerekiyor umarım tema sizden gelir 🙂 #48248 nolu tema ile çekilişe katılmak istiyorum.Katılımcılara bol şans dilerim.

 5. merhabalar uzun zamandır blogger kullanıyorum. Artık açık kaynak kodlu ve değişime açık, geliştirebileceğiniz ve sürekli öğrenebileceğiniz bir altyapısı olduğunu düşündüğüm için joomla ya başladım. Burada template monster sitesinden #48963 numaralı şablonu çok beğendim. Ve yeni oluşturacağım sayfamda kullanmak isterim. Teşekkürler

 6. Merhaba İsa Koc joomla 48083 nolu temayı almak isterim, Köyümüzün web sitesini yenilemeyi düşünüyorum.

 7. 47447 numaralı opencart temasını uzun süredir almayı planlıyordum. Umarım bu site sayesinde temama kavuşurum. Bu fırsatı bize verdiğiniz için site yetkililerine teşekkür ederim..

 8. Çekiliş için teşekkürler, babama mobilya sitesi açtım bu işlerde yeniyim. Şu ana kadar hep netten bulduğum temalar ile geliştirdim.
  Premium bir tema umuduyla çekilişe katılıyorum. #: 40160 nolu temayı istiyorum.

 9. 1 yıllık teknoloji bloğumun temasını değiştirmek istiyorum. Bu çekilişin vesile olmasını çok isterim. Beğendiğim tema ise #48248 numaralı şablon. Tüm arkadaşlara ve kendime bol şans diliyorum 🙂

 10. Kişisel blogunuz hayırlı olsun, #44896 nolu tasarımı epeydir almak istiyordum ancak fiyatından dolayı alamamıştım. bu çekilişi gördükten sonra belki bir umut diyerek yarışmaya katılmak istiyorum.

 11. Bende yıllardan beri yapmayı düşündüğüm yöresel ürün satış sitem için #47066 nolu temayı istiyorum bana çıkması ümidiyle

 12. Çekilişi kazansamda kazanamasamda size minnettarım. Henüz bir tema belirlemedim bununla ilgili. Uzun zamandır aklımda teknoloji blogu açmak var. Yazar arkadaslarımda benden bu hamleyi bekliyort fakat temaya ayıracak bütçem olmadığı için açamadım, teşekkürler

  • Siz genede istediğiniz temayı belirtin, sonuçta blog sayfası açmayı planladığınızı söylüyorsunuz. Eğer size çıkarsa açacağınız zaman kullanabilirsiniz.

 13. merhaba isa koc, #45066 adlı temayı istiyorum.. ilgili temayı yeni açacağım lamba sitesinde kullanacağım.. teşekkürler..

 14. Şablon #: 41346 Nolu OpenCart Temasını istiyorum. Planlamış olduğum e ticaret sitemde kullanmayı düşünüyorum.

 15. #48298 nolu woocommerce temasını sitemde kullanmak istiyorum. Çünkü e-ticarete girmek ve bu işin en iyisi woocommerce temaya sahip olmak istiyorum.

 16. Merhaba, açmayı düşündüğüm moda bloğu için 48361 nolu wordpress temayı istiyorum.Teşekkür ederim.

 17. Merhaba temayı Yeni tasarladığımız Lastik Satış Sitesi üzerinde Kullanmak İstiyoruz OpenCart #45525 Şimdiden Teşekkürler,

 18. Merhaba,

  Öncelikle böyle bir çekiliş yaptıgınız için teşekkür ederim.Açmayı düşündüğüm moda bloğu için 48361 nolu wordpress temayı istiyorum.

 19. Merhaba, yeni acmayi planladigim video sitem icin temaya ihtiyacim var, WordPress #40957 nolu tema cok hosuma gitti, sayet bu temayi hediye edebilirseniz cok sevinirim. Tesekkurler …