TemplateMonster Çekilişini Tekrarlıyoruz. Harika Ödüller Sizleri Bekliyor Bu Çekiliş Kaçmaz!

template-monster-ucretsiz-tema-cekilisi-2015

Sanırım geçen yıl yaptığımız TemplateMonster Premium Tema çekilişini hatırlıyorsunuz. Gerçekten katılımcıların bol olduğu ve birbirinden değerli ödüllerin verildiği harika bir çekiliş olmuştu. Bu yıl da TemplateMonster yetkilileri ile görüşüp bu yönde bir çekiliş yapıp yapamayacağımızı kendilerine ilettim. Sonuç olumlu karşılanınca bu güzel çekilişi hemen yenileme kararı aldım. Ancak bu yıl vereceğim hediye sayısı iki adet Premium Tema olacak.

Geçtiğimiz yıla oranla TemplateMonster mağazasında bir çok yenilik olduğunu söyleyebiliriz. Cherry Framework güncellemeleri ve iyileştirmeleri, yeni PrestaShop e-ticaret temaları, MotoCMS 3.0 versiyonu ve bir çok saymadığımız iyileştirme ile çok daha fonksiyonel ve çok daha işlevsel bir deneyim ile sizlere hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

Şimdi asıl konumuza dönelim ve bu çekiliş hakkında biraz konuşmaya başlayalım. Aslında çekiliş kuralları daha önce yaptığımız ile aynı ancak, bu çekilişi ilk kez görenlerinde daha net bir bilgi aktarmak gerektiğini düşünüyorum.

TemplateMonster Premium tema çekilişi oldukça geniş bir yelpazeyi sizlerin ayaklarının altına seriyor. Kazandığınız taktirde, 40.000’in üzerinde olan oldukça geniş bir arşivden dilediğiniz herhangi bir temayı ücretsiz olarak alabilecek ve hayalinizdeki projeyi gerçekleştirebileceksiniz. Bu aşamada seçtiğiniz temanın herhangi bir fiyat kısıtlaması bulunmuyor 200TL değerinde de bir ürün tercih edebilirsiniz veya 500TL değerinde. Joomla, WordPress, PrestaShop, OpenCart ve ismini saymadığımız bir çok popüler CMS (içerik yönetim sistemi) arşivi sizleri bekliyor olacak.

Yarışmaya Katılmak için Ne Yapmalısınız?

İlk olarak yapmanız gereken şey, templatemonster.com/tr sitesini ziyaret ederek projenizin ihtiyacını karşılayabilecek ürünü seçmenizi istiyorum. Daha sonra, seçmiş olduğunuz ürün numarasını yazarak hangi projenizde kullanabileceğiniz hakkında kısa bir metin yazarak yorum alanında paylaşmanızı istiyorum.

Örnek cevap olarak;

Çevrimiçi bir Moda mağazası e-ticaret projem var. Bu projeyi #54945 numaralı PrestaShop şablonu ile kusursuz bir şekilde tamamlayacağıma inanıyorum.

İşte gördüğünüz gibi bir TemplateMonster Premium Tema çekilişine bu kadar kolay bir şekilde katılım gösterebilirsiniz. Umarım sizin de bu tema çekilişin de kısmetiniz vardır ve kazanan siz olursunuz.

Ancak, bu aşamada bu çekilişin bazı kuralları olduğunu belirtmekte fayda var. Bu çekilişe isteyen herkes katılım gösterebilir. Yarışmaya sadece bir sefer katılım gösterebilirsiniz ve katılım gösterdiğiniz mail adreslerinin gerçek olması zorunluluğu bulunuyor. Mail adresleriniz üçüncü taraflar ile asla paylaşılmaz sadece, çekilişi kazandığınız taktirde size hediyelerinizi iletebilmek adına gereklidir. Hepsi bu kadar!

Daha ne bekliyorsunuz? Hemen kendi projenizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir tema aramaya başlayın ve çekilişe katılın.

Son katılım : 11 Temmuz Cumartesi Saat 09:00 (Tamamlandı!)

>> Çekiliş Sonuçları <<

Çekilişe Katılanlar

 1. Berk #54009
 2. sezer dağlı #54701
 3. İhsan Bulut #35099
 4. Şuayip Can Ormanyaran #48451
 5. Alper Sağlam #53931
 6. Oğuzhan Kara #53753
 7. Mustafa öz #53381
 8. oğzuahn uğur #50724
 9. Onur #44020

Asıl Kazanlar:

 1. Oğuzhan Kara #53753
 2. Onur #44020

Yedek Talihliler:

 1. Şuayip Can Ormanyaran #48451
 2. oğzuahn uğur #50724

Çekiliş İlan Adresi:

https://www.cekilisyap.com/templatemonster-isakoccom-2015-cekilisi

Çekilişin Yapıldığı Anın Videosu

“TemplateMonster Çekilişini Tekrarlıyoruz. Harika Ödüller Sizleri Bekliyor Bu Çekiliş Kaçmaz!” için 20 cevap

  • Her yil tekrarlamaya calisiyoruz ama hangi ayinda olacagi belli olmuyor. 2015 yilini da yaptik 2016 yilinda yapacagimiz zaman buyuk ihtimalle bu konuya mesaj birakanlarada bir duyuru maili gonderecegim Insallah.

 1. Çekiliş tamamlanmış olup, kazanan talihliler ve yedek talihliler yazının son kısmında belirtilmiştir. Kazanan ve yedeklerin istedikleri tema saat 12:48 itibariyle TemplateMonster yetkililerine ilettim. En kısa sürede temaların indirilme linkleri kazananların belirttikleri mail adreslerine gönderilecektir.

  Tüm sormak istediklerinizi konu altından sormaya devam edebilirsiniz.

 2. Merhaba, telefon aksesuarları ve elektronik aletler ile ilgili projem bulunmakta. Ürünlerim ve gerekli yasal sorumluluklarım hazır sadece gerekli olan bir adet opencart temasıdır. Bu projemi değerlendirmek amacıyla #54009 numaralı tasarımın gerekli alt yapı hizmetlerinden birini karşılayacağına inanıyorum.

 3. havlar alemiyle ilgili yazılar paylaşıp videolar yayınlayacağım ve bunlarıda çeşitli görsel malzemelerle destekleyeceğim. Bunun için #54701 numaralı temanın işimi göreceğine inanmaktayım.

 4. Takı ve hediyelik eşya mağazası e-ticaret projem var. Bu projeyi #48451 numaralı WooCommerce şablonu ile kusursuz bir şekilde tamamlayacağıma inanıyorum.

 5. online oyun ürünü satışı için #50724 tema güzel olur. Çekilişe katılmak iistiyorum teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.