Tweetdeck nedir?

Twitter bir çoğumuzun kullandığı bir uygulama. Fakat bir çoğumuz kullanmamıza rağmen amacını ve zevkini hala kavrayamadık. İşte bugünkü videomda tanıttığım uygulama olan Tweetdeck size Twitter’ı çok daha fazla sevdirecek bir program. Ücretsiz ve çok kolay kullanımlı olan bu program, PC’lerde, Mac’lerde, iPhone ve daha piyasaya yeni çıkan iPadlerde de çalışabilme özelliğine sahip. Sizlerde bu programı buraya tıkayarak indirip Twitter’ı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Tweetdeck ile sadece Twitter’a mesaj göndermiyorsunuz, Tweetdeck ile Facebook durum güncellemelerinizi, Myspace mesajlarınızı ve Linkedin mesajlarınızı tek bir noktadan kolayca yazabilirsiniz.

Ayrıca Tweetdeck’in nasıl kullanıldığını anlattığım bu videoyuda izlemelisiniz.

“Tweetdeck nedir?” için 23 cevap

  1. Selamun aleykum. Ben tweetdeckte boyle gruplar falan oluşuyoya hani mesela 20k hesaplar toplanip birbirlerine rt fav falan atiyomus hani. Bu nasıl oluyo detaylı anlatabilirmisin rica etsem ?

  2. Bir süre kullanmıştım fakat Twitter’dan hevesimi aldıktan sonra hiç açmaz oldum tabii. Şimdi Firefox eklentisi olan Echofon’u kullanıyorum.

  3. twitter dan nefret ediyorum nedir ne değildir hiçbirşey anlayamadım ya profil oluşturuyorum küçük bir yazı alanı var sade oraya birşeyler yazıyosun kim görüyo kim görmüyo hiçbirşey anlamıyorum.

  4. abi çok güzel anlatmışsın teşekkürler bende twitterden bir şey anlamıyordum şimdi programı indirip denicem. Ayrıca sesinde çok sempatik 😀

  5. Bu programı çok seviyorum. Tanıttığım için sağol. Messengeri açmaz oldum bende bu programı kullandığımdan beri.

    Twitter üyesi olupta kullanmayanlar gerçekten çok şey kaçırıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.