Wp Contact Form 3.2.1 Türkçe

WordPressin içine hala bir iletişim formu eklenmediği için wordpress kullanıcıları hala iletişim formu eklentileri kullanmakta. Bunlar arasında en popüler wordpress iletişim formu eklentisi olan WP Contact Form eklentisinin son sürümünü (v.3.2.1) Türkçe’ye çevirdim.

Eklentiyi aşağıdaki indirme butonuna basarak indirip plugin klasörünüze atmanız ve admin panelindeki eklentiler kısmından etkinleştirmeniz yeterli.

Ardından admin panelinden sayfalar kısmına geçiniz ve yeni bir sayfa ekleyiniz. Sayfanın html düzenleme bölümüne geçip içerisine %%wpcontactform%% kodunu ekleyin ve sayfanızı yayınlayın. Artık formunuz kullanıma hazır. Eğer sayfa içinde değilde temanızın başka bir yerinde kullanmak isterseniz. Örneğin; yan menüde kullanmak vs. isterseniz <?php wpcontactform(); ?> kodunu kullanarak ekleyebilirsiniz.

Bu eklentiyi ilk yazan kişi Ryan Duff arkadaşımızda kendisi eklentiyi 2004 yılında 2006 yılında geliştirmeyi bırakmıştır. Yeni geliştirmeleri ondan devralan Douglas Karr arkadaşımız eklentiyi geliştirmeye devam etmiş ve bu güne kadar getirmiştir.

“Wp Contact Form 3.2.1 Türkçe” için 11 cevap

  1. Uyumsuz arşiv. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature
    bölebi hata aldım yardım edermisiniz lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.