+1 OnePlus One için iPhone 5s, Samsung Galaxy 4 ve dahasını parçaladılar

OnePlus-akıllı-cep-telefonu-0

Bir çinli firma OnePlus isimli bir telefon çıkartıyor, önce Nisan ayında piyasaya çıkacak dendi, sonra oneplus.net isimli resmi web sitesinde bu telefona önce sahip olan 100 kişiden biri olmak için elindeki cep telefonunu imha ettiğin bir video çekip yayınlaman gerekli diye şart koştular.

+1 OnePlus One için parçalanan telefonlar

+1 OnePlus One Teknik Özellikleri

Özelliklerin bakınca çok iyi bir telefon olarak görünüyor, 5.5 inç 1920×1080 pixel ekran, gorilla glas 3 cam, 13megapixel sony arka kamera, 5 megapixel ön kamera, 4k video çekme kapasitesi, 3 gb 1866mhz ddr3 ram, snapdragon 801 2,5 ghz 4 çekirdekli işlemci, 3100 mAH gücünde batarya, uzun süre sitesinde android li olup olmadığını gösteren bir ibare aradım ama anroidli olduğunu gördüm.

Adamlar sitelerinde zorunlu modeller seçmişler, bunlar dışında kırılan telefonlara oneplus göndermiyorlar. Kırılmasını istedikleri telefonların hepside amiral gemisi olan telefonlar, mesela lgden g2 ve nexus 5 var, samsungdan s4, note3, sanırım s5’ide eklemişlerdi (yanlış olmasın), htcden one, m8, iphonedan 5, 5c, 5s falan var. Yahu gerzeklere bak, zaten bu telefonlardan birisine sahip olayım yemişim oneplus’u.

OnePlus akıllı cep telefonu bataryası

Bir tanıtım videosu yayınlamışlar bir yerde, adam arka kapağını açıyor içindeki pilin kenarı kabarmış. Teknik olarak çok iyi görünüyor ama ya gerçekten malzeme kalitesi olarak ne durumdalar acaba. Yani kalite daha oradan ortaya çıkıyor.

+1 OnePlus One ilk tanıtım videosu

Bide çıkmış ben tüm amiral gemilerinin katiliyim diyor. Daha işlemci, ram, kamera, ekran performansı adına hiçbir görüntü yayınlamadan, millete telefon parçalattırıyorlar.

Bazen diyorum ki acaba bu samsung, iphone vs onlar kasıtlı bi şekilde kendileri mi organize ediyorlar bu oneplus hareketini. Hani millet bi heyecanla bize yüz çevirsin ama böyle adi bir ürünle karşılaşınca biz ne hata ettik, bundan sonra kim ne çıkardım derse desin iphone’umdan samsung galaxy’imden şaşmam demeleri için 😉

Diğer videoları

OnePlus +1 amiral gemisi katili cep telefonunun fotoğraf galerisi

1 Yorum var

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz
  1. isa koç

    Not: Kampanyanın üzerinden neredeyse 1 ay geçti hala satışa çıkarmadılar, birçok spekülasyon da dolanıyor ortalıkta. Zaten 1 dolara satın alanlara sadece telefonun kendisini göndermişler, şarj aleti bile yok, şüphelerim gerçek olacak galiba.