Android fotoğraf efektleri programı

İstemişimdir ki fotoğraf çekmek hep bir sanat olsun, herkes burnunu sokmasın, ama teknoloji herkese çoğu zaman yapmak istediği birçok şeyi yapmaya imkan verirken bazende hiç yapılmasını istemediğiniz şeyleri yaptırarak sizi sevindirdiği kadar üzüyorda. Bu programımız iPhone’u olanlar için vazgeçilmez bir araç. Her ne kadar iPhone’larımız çok güzel fotoğraflar çeksede, o anı daha özel kılmaya yarayan bazı renk düzenine gerek vardır. Instagram isimli programımız iPhone’umuz ile çektiğimiz fotoğraflarımıza bir birinden güzel filtreler uygulayarak bizi kimi zaman 1970-80-90’lara götürüyor, bazende çok renkli bir dünyaya sokuyor, kimi zamanda flu bir pencereden bakmamızı sağlıyor.

Uygulamamızı sadece iPhone, iPad ve iPod Touch’larda çalıştırabiliyorsunuz. Bir pcye sahipseniz, indirmek için bilgisayarınızda Apple iTunes kurulu olması gerekli. Eğer iTunes yoksa önce buradan windows sürümünü indirip kurmalısınız. Ardından programı çalıştırıp iPhone, iPad veya iPod Touch’unuzu bilgisayarınıza bağlayıp iTunes ile senkronize yapın. Ardından iTunes’den mağazalar kısmına gelin. Eğer Apple ID üyeliğiniz yok ise giriş kısmına tıklayıp yeni üyelikten bir üyelik oluşturun, kredi kartı bilgilerinizi soran kısımda none seçeneğini seçinizki kart bilgilerinizi doldurmak zorunda kalmayın. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra üye girişi yapın ve tekrar mağazalar kısmındaki yerinizi alın. Sağ üst tarafta bulunan Mağazada ara kısmından Instagram ismi ile programımızı aratın, sonuçlarda çıkacaktır, detaylarına girip download butonuna basarak programımızı indirin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sol paneldeki Arşiv kısmından uygulamalar kısmında programımızı göreceksiniz. Oradan mause ile tutup bilgisayarımıza senkronize olarak bekleyen iPhone, iPad veya iPod Touch cihazımıza sürükleyip bırakın, sonrada cihazımızdan programı çalıştırıp dilediğiniz gibi kurabilirsiniz.

Programın direkt linki: http://itunes.apple.com/tr/app/instagram/id389801252?mt=8

Desteklediği ios sürümü: 3.1.2 ve üzeri.

Uygulama: Android destekli fotoğraf efekti verme programı.

Instagram’ın Nisan 2012’de Android destekli versiyonu da indirilmeye sunulmuş bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten indirilebilir.
Instagram Android direkt linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android

5 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Mehmet

  Bu bildigimiz android sistemdeki instagram mi yoksa ios icin fotograf duzenleyicimi

  1. isa koç

   ikiside.

 2. Sosyal Medya

  Teşekkür ederiz, güzel bir uygulama gerçekten indirdim.

 3. filtre pres

  instagram nisan 2012 de en sonunda android uygulaması yayınladı.

 4. Levent

  Ya ayar oluyorum bu android ayrımı mevzusuna. Ya madem iPhone’da android kullanıyor, aynı zamanda birçok diğer telefonlarda iphone kullanıyor, nedenki birinde çalışan öbüründe çalışmaz. Çok saçma bir durum. Bende Samsung galaxy var, instragramı kullanmak istiyorum ama kullanamıyorum. Çok kıl bir durum.