Bajaj Motosiklet Yedek Parçaları Satış Sitesi

Ülkemizin en köklü motosiklet firmalarından Kuralkan Kanuni ortaklık yaparak ülkemize dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden Bajaj Auto firmasının Hindistan da ürettiği motosikletleri getirerek, uzun zaman sonra Japon markalarından sonra ilk defa kaliteli bir motosiklet firması giriş yapmış oldu. Firma üretimlerini Hindistan da yapıyor. Benim kanaatim işçilik kalitesi olarak Hintliler en başta Çinliler olmak üzere bir çok Asya ülkesinden çok daha kaliteli üretim yapıyorlar. Buna birde malzeme kalitesini iyi tutmak eklendimi size çok seveceğiniz bir motosiklet sunmuş oluyorlar.

Bajaj aynı zaman da Avusturya’lı KTM motosikletlerinin üretimini yapan firma. Bir diğer çalıştığı firma ise Japon Kawasaki firması. Fakat bu firmanın sadece Ninja modelinin bazı serilerini Bajaj kendisi üretiyor.

Bajaj kendi markasıyla piyasaya sunduğu motosikletler de aynı firmalara (KTM, Kawasaki) ürettiği yedek parçalardan da kullanıyor. Örneğin Kawasaki de kullandığı Gösterge saatini Pulsar modeline de kullanıyor. Bunun gibi çeşitli parçaları ortak kullanıyor. Bu da gösteriyor ki kendi motosiklet markalarının yedek parça kalite seviyesinin bu markalarla aynı kalite seviyesinde olduğunu gösteriyor. Buna bir de kendi üretim tecrübesini, Hindistan’ın zorlu doğa şartlarını katarak son kullanıcıyı çok daha memnun edebilecek motosikletler üretiyor da sayılabilir.

pulsar fabrika 1

İşte bu büyük motosiklet markası 2013 yılından beri ülkemizde Pulsar, Discover ve Boxer motosiklet modellerini satmakta. İlerleyen zamanlarda halk arasında çapır tipi motosiklet diye geçen Avenger Cruiser motosiklet modelini de getirecek. Bajaj dünyanın 50’den fazla ülkesini motosiklet satıyor ama dünya da ilk defa Kanuni firması ile bu kadar geniş çaplı çalışıyorlar. Bu nedenle yeni geliştirdiği 4 tekerlekli motosiklet motorunu kullanan Qute marka arabayı dünya da ilk ülkemiz de satışa çıkardılar.

Ülkemize özellikle 2004 yılından itibaren olmak üzere çok sayıda Çinli motosiklet markaları ve motosiklet ürünleri girdi. Birçoğu doğru dürüst ne servis ağı kurabildi ne de yeterli seviye de yedek parça temini gerçekleştirebildi. Bu sebeple çoğu fazla dayanamayıp yavaş yavaş iflas bayraklarını çektiler.

Bajaj motosiklet yedek parçaları ise sizleri yarı yolda bırakmayacak seviyede yedek parça stoğu ve satış ağı ile güven veriyor. Bajaj yedek parçaları web sitesinden Tüm Bajaj motosiklet modellerinin yedek parçalarını online sipariş verip Türkiye’nin her yerinden alabiliyorsunuz. Hatta Gürcistan, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs’a da Bajaj motosiklet yedek parçaları gönderilmekte. Ayrıca PayPal gibi dünyanın en güvenli internetten ödeme sisteminide bu Bajaj yedek parça web sitesinde kullanabilmektesiniz.

Bajaj motosiklet yedek parçaları

Bu yedek parça websitesinde Bajaj Pulsar NS150, Pulsar AS150, Pulsar 200NS, Pulsar RS200, Discover 125ST, Discover 150S, 150F, Boxer BM150 ve Qute RE60 yedek parçalarını online sipariş vererek satın alabilirsiniz. Yakın bir zaman da ise Bajaj Avenger modellerinin yedek parçaları da siteye eklenecektir.

http://www.bajajyedekparcalari.com

Tüm Bajaj yedek parçaları orjinaldir ve bandrollü ambalajı ile size gönderilmektedir. Siz de bir Bajaj motosiklet sahibiyseniz aşağıdaki Orjinal Bajaj yedek parçaları satış sitesine tıklayarak yedek parçalara ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Düşüncelerinizi paylaşın

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

~ Bu kanepe boş, sen doldurmak istemez misin? Hadi gel otur ve birşeyler söyle. ~