Basit Chat, Tniychat.com

Özellikle web sitesi sahiplerini ilgilendiren bu site size çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Ben birçok forumda olsun, web sitelerimde olsun bir çok yeni kişiyle tanışıyorum. Bazen bunlarla görüşmem gerekiyor. Ama görüşmek istediğim kişileri hep messenger’a kaydedip görüşüyorum. Fakat bu kişilerle bazen sorun yaşadığım zamanlar olsun başka nedenler olsun benim messenger adresimi ve burada paylaştığım bilgileri kötü yönlerde kullanabiliyorlar.

Yeni keşfettiğim bu site ile artık kimseye messenger adresimi ve kişisel bilgilerimi paylaşma sorunu ortadan kalmış oldu. www.tinychat.com adresini girip, kendinize özel bir adres oluşturup bu adresi görüşmek istediğiniz kişi veya kişilere gönderip buradan görüşebilir ve hiçbir özel bilginizi paylaşmamış olursunuz. Ayrıca görüşme geçmişinizide dilerseniz kaydedebilirsiniz.

Siteye girince kayıt olmanıza gerek kalmadan yukarıdaki butona tıkladığınız takdirde, size görüşme yapabileceğiniz benzersiz bir adres sağlıyor. Adresi görüşmek istediğiniz kişiye gönderin. Girişte sizden bir takma ad oluşturmanızı isteyecek belirleyip Go butonuna basın ve görüşmeye başlayın.

 

Chance Nickname ile nikinizi değiştirebilirsiniz, Save Chat Log ile aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi görüşmelerinizi not defterine kaydedebilir, istediğiniz bir mail adresine gönderebilir, tinychat’in not kaydetme sitesi tinypaste sitesine kaydedip kayıtlı olduğu adrese kaydedebilir ve twitter hesabınıza yazdırabilirsiniz. Add to web site ilede size vereceği kod ile web sitenizde chat bölümü oluşturabilirsiniz.

Düşüncelerinizi paylaşın

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz

~ Bu kanepe boş, sen doldurmak istemez misin? Hadi gel otur ve birşeyler söyle. ~