Blog Tanıtımı: Nuri ÖZKAN Blog

Blog yazarı olmak insana birşeyler yazarken yeni şeyler öğrenmeyi aşılar, hayat felsefesini geliştirir. Bugün sizlere bu motto ile 2016 Kasım ayında yayın hayatına başlayarak blogger olan Nuri ÖZKAN’ın blog sayfasının tanıtımını yapacağım. Kendisi kaysı diyarı Malatya’da yaşıyor ve Halkla ilişkiler mezunu. Bu eğitiminin de katkısı olsa gerek blog yazıların da ki anlatım dili anlaşılır ve keyifli bir üslubu mevcut. 24 yaşın da olan Nuri arkadaşımız yazılarını yazmadan önce araştırma yapmayı da seven birisi. Nuri ÖZKAN yazarlığının yanı sıra Şiir’leri ile de ön plana çıkan farklı blog yazarlarından birisi. Blog sayfasın da kendisinin kaleme aldığı Gençlik Şiirim isimli şiirini okumanızı tavsiye ederim. Şiirin kalitesinin yanı sıra dizelerin de İmanlı bir Türk gencini yansıtması oldukça hoşuma gitti.

Nuri ÖZKAN, http://www.nuriozzkan.com isimli web sitesinde yazılarını yazılarını yazmakta ve site altyapısı olarak Blogger.com’u kullanmakta. Nuri arkadaşımız yazıların da ağırlıklı olarak Teknoloji yazıları yazmakta fakat kendisini popüler kültür ve güncel konular hakkında da çok güzel yazılar yazmakta. Örneğin Dik dur, kendini bilen gençlik arkadan (bu yazıyı muhakkak okumalısınız) isimli yazısın da değindiği önemli noktalar ile siyasi açıdan da bilgisini kanıtlamış yazıları yazdığını bize göstermekte.

Yayın hayatına başlayalı henüz 8 ay olmasına rağmen, bu kısa süre de 150’ye yakın yazı yazmış ve her gün güncel yazılarını yazmaya devam ederek 12 yıla ulaşan benim blog yazarlığı hayatım da bu azmiyle beni bile şaşırtmıştır. Yazılarını kopyala yapıştır gibi yazanlardan değil kendi el emeği ile büyük ölçüde yazmaya gayret etmektedir. Her blog yazmaya niyetlenen yazarlardan farklı bir kategoriye gireren Nuri ÖZKAN bana göre blog yazarlığını şimdiden kanıtlamış ve bir kaç yıl sonra insanların tavsiyeleri arasına rahatlıkla girecek bloglardan biri olmayı başaracak gibi görüyorum. Bence siz değerli okuyucularım da nuriozzkan.com sitesini takip ettiğiniz bloglar arasına almalısınız.

Nuri ÖZKAN kardeşimize yazarlıktaki gayreti için tebriklerimi iletiyorum ve bu azminin hevesle daha da artmasını diliyorum.

Nuri ÖZKAN’ın kendi kaleminden çıkan şiirini de paylaşmadan edemedim. Sizler de okurken keyif alacaksınız.

Gençlik Şiirim

Bir gençlik ki elinde geleceği
Bir gençlik ki belinde emeği
Bir gençlik ki izinde atalarının
Bir gençlik ki yedi düvele vermiş korkusu

Bu gençlik bitmez, bitmez bu dava
Ne Türkiye ne Osmanlı ne de Orta Asya
Elinde yeterki Bağımsızlığı olsa
Vuramazsın gençime pranga

Benim gencim olur tanka kalkan
Vurur Devlete başını kalkan
Ne dinler kılıç nede kalkan
Benim gencim Atalarının izinde

Bir gençlik ki eline almış yüreği
Bir gemi misali elinde kulaç ve küreği
Vatan uğruna sallar bütün gücü yeleği
Bir gençlik ki geliyor tutun tutabilirseniz.

Bir gençlik ki sarılmış kuran’a
Hem de susamış  sağlam imana
Dorsunlar kutlu dava bu dava
Bir gençlik ki geliyor gör görebilirsen

                                       Nuri ÖZKAN

4 Yorum var

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz
 1. Nuri Özkan Kişisel Blog

  Hocam emeğinize sağlık. Sizin güzel bu yazınız beni gerçekten şereflendirdi. Bende her zaman takipteyim sizleri hocam. Çok teşekkürler.

 2. Ahmet Sezgin

  Isa kardeş benim bi facebook çalındı onu geri alabilirmisin geri alırsan kardeş ücretini öderim önemli şeyler var benim için ulaşmak istersen e postama telefon numaramı atarsin

  1. isa koç

   Çalınan facebook hesaplarını kurtarma uzmanı değilim maalesef, Sadece 1 arkadaşın hesabını kurtarmaya çalışırken bu yöntemi buldum ve çalıştı, onun dışın da bildiğim bir yöntemi yok maalesef.

 3. Btn aslan

  Harika siteymiş böyle bilgilendirici yazınız için teşekkürler