Böyle zor bir oyun yoktur heralde

Bir forumda arkadaş paylaşmış çok güzel bi oyun mutlaka oynayın diye. Bende bir deneyeyim dedim. İlk görünüşte çok basit gibi görünüyor ama oynayınca insana kafayı yedirtiyor adeta. Oyun 30 bölümden oluşuyor ve oyunu bitirmek için yapmanız gereken kırmızı kareciği başladığınız yeşik yerden bitişteki yeşil yere kadar mavi topçuklara çarptırmadan gitmek. Her yanışınızda bulunduğunuz eldeki başlama yerine geri dönmek zorun kalıyorsunuz. Kırmızı kutucuğunuzu yön tuşları ile hareket ettiriyorsunuz.

Ben 9. bölüme kadar gelebildim daha ileriye gitmeye sinirlerim müsade etmedi. Daha fazla zorlasaydım heralde monitörü kırardım çünkü klavyeme bile bayağı bir dabe yedirdim zaten. Sizde bir deneyim sonuçlarınızı yorum olarak belirtin bakalım benden ileri gidebilecekmisiniz.

Video youtube’de olduğu için eğer engelli sitelere girmesini bilmiyorsanız buradaki yazımı okuyarak dns ayarları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca oyunu buradan direktte oynayabilirsiniz.

8 Yorum var

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz
 1. Hasan Ali

  Klavye düşmanı oyun 😀

 2. Ugur

  İLK BÖLÜMÜ GEÇTİM :d

  1. isa koç

   O zaman daha yolun çooook başındasın sen :)))

 3. WebhastasiNet

  Ya unutmuştum bunu yine gördüm takıldım 😀 İnsan takıldımı bırakamıyor

 4. McCOY35

  işlerimi biraz azaltayım hemen deneyeceğim

 5. İsa Koç

  haber7de rastlamıştım. Çok uyuz bir oyun ama adamı çokta bağlıyor kendine illa bitiricem diyorsun. Ama 5ten ileriye gidemedi. Sonunda klavyeyi kırıcaktım az daha oynasaydım.

  Milleti sinir etmek içinmi yapmışlar ne.

 6. Süleyman

  yaw paylasmayin bole seyler bi takildimmi birakamiyor adam :)) deli olacaktim )

 7. tayfur

  R10’da görmüştüm bu oyunu.Çok değil 10-15 dk oynadım, baktım ki klavyem zarar görmeye başlıyor direk kapattım oyunu.Zor olduğu kadar sinir bozucu bir oyun.=)