Bu senede blog ödüllerindeyiz


Geçen sene blog ödüllerine mizah blogumla eğlence kategorisinde katılmıştım. Blogum 1. olamadı ama ilk 15’e girmişti :(. Bu senede orayı kapattığım için kişisel blogumla kişisel bloglar kategorisinde katıldım. Bu seneki hedefim ilk 5’e girmek. Tabi sizlerin vereceği olaylar ile.

Blog sayfama oy vermek için aşağıdaki linke tıklayıp oy ver butonuna basmanız yeterli. Eğer üye değilseniz 1 dk’lik kısa bir kayıt işleminden sonra yarışmaya katılan bloglarda oy kullanabilirsiniz.

http://2010.blogodulleri.com/frame/show/isa-koc-kisisel-guenluek-1215

Blog ödülleri yarışmasında oy kullanırken 2 kural var. 1 hile yapılmayacak 2.si ise her kategoride sadece 1 bloga oy verilebilir. Dilerseniz tüm kategorilerdeki beğendiğiniz bloglara oy vererek yarışmaya katkıda bulunabilirsiniz.

24 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz
 1. isa koç

  Evet haklısın bu konuda. İlk 3’e girenler hariç herkez durumdan şikayetçi. Ben merak ediyorum yarışmaya katılan herkezin aldığı puanı ama kendi puanın hariç hiç kimsenin puanını göremiyorsun yarışma sonunda. Acaba 1. Kişiler kaç puan almış diye. Yoksa adamlar hiç puan alamadıkları halde torpille 1.mi yapılıyorlar.

 2. crysis

  ben 50 oy almışım Oyun kategorisinde bırak dereceye girmeyi ilk 5’de bile değildim, ve diğer kazanana arkadaşlar alakasız bloglardı, zaten girelerin %70’i söylendi durdu, millet hiç memnun değildi :/

 3. isa koç

  Keşke be cenkdar kardeş. Bu sene 18 oy almışım maalesef. 🙁

 4. cekdar

  gerçekten bu sitenin ilk üç arasında olmaması üzücü..

 5. Exclion

  hayırlısı olur inşAllah, iyi haberler bekliyoruz sizden

 6. TuFFy

  Başarılar, eskiden kişisel günlük sitem varken ben de katılmıştım. Okuru çok olan bloglar avantajlı oluyor, umarım başarı elde edersin.

 7. isa koç

  @Wirlon bu yarışmaların amacı insanları kaliteli bloglar yazmaları konusunda teşvik etmek. Misal devletsah.com isimli blog yemek tarifleri kategorisinde birinci oldu ve bu blogun yazarı Devletşah hanım Uğur Yücel ile birlikte Selva makarnanın reklamlarında oynadı misal.

  Ayrıca oylarınız için çok teşekkürlerimi sunuyorum arkadaşlar.

 8. WebhastasiNet

  Elimden gelen desteği veririm kardeşim. İnş kazanırsın

 9. akon

  Bence oy olmayı çok hakediyorsunuz ve bende şimdi oyumu sizin siteniz için kullanıyorum bol şans ve başarılar

 10. ismoz

  Sitenizin tasarımı oldukça hoş ve sade oyumu kullanıyorum hemen 🙂

  Hemde yorum atmış oldum…

 11. WirLon

  İlk defa böyle birşey duyuyorum. 🙂 Bu yarışmanın amacı ney ?

 12. isa koç

  Evet bayağı bi hareketlenme var. Bizim firmalarımız yurt dışından yatırım almamalarına rağmen çok iyi işler çıkarıyorlar. Mesela Rus oyun firmaları milyonlarca dolar yurt dışı firmalardan yatırım alıyorlar. Ama biz buna rağmen yinede kendi emeğimizle oldukça iyi iş çıkarıyoruz.

 13. crysis

  Çok haklısın İsacığım, inan ki bu konuda seninle hemfikir olan bir çok kişi var. Ama ne yazık ki ülkemizde hala oyunlarla ilgili kökleşmiş ne bir firma nede bir girişimci ekip var. Ama son zamanlarda da bu alan da hareketlenmeler var.

 14. isa koç

  Teşekkürler dostum. Hedefimiz Türk oyun piyasasının en azından Rusya ve Hindistan’ı geçmek. Dünya’ya yön veren bir ülke neden teknoloji dünyasından geri kalsın ki. Di mi?

 15. crysis

  sitenizdeki crysis 2 ile ilgili kaliteli makaleleriniz’den dolayı sizi kutlarım. BÖ! 2010’dan benden bir oy aldınız 😉

  başarılar.

 16. isa koç

  Oyun için teşekkürler sewimsiz bilgin. Bu yarışmada oldukça iyi oylar aldım. geçen senden daha iyi bir yerde bitiricem sanırım. Şimdiye kadar oy veren ve şimdiden sonra oy verecek herkese çok teşekkür ederim.

 17. Sewimsiz Bilgin

  Sana başarılar diyorum. ben oyumu senden yana kullandım. Umarım kazanırsın

 18. isa koç

  Teşekkürler arkadaşlar.

 19. Emre

  Azminizin ve Calismalarinizin karsiligini almaniz dilegiyle Bol Sanslar…

 20. isa koç

  Değeri veriyor ziyaretçiler, tek yapmanız gereken oylama bittiği güne kadar yarışmada olduğunuzu ana sayfanın bir noktasından bildirmek.

  Fakat başvurular yaklaşık 10 gün kadar önce bitti. Şimdi oylamada. O yüzden bir sonraki seneye kadar hem blogunuzun bir kitlesi olmuş olur hemde yarışmaya daha hazır halde olursunuz. Daha önceleri wolkanca kazanıyordu. Orası yavaş yavaş dağılıyor. Bu sene tambirblog sitesi zorlayacak gibi ama seneye sizde katılırsanız iyi hazırlanarak ilk 3te muhakkak yer alırsınız.

 21. abdullah

  ama seneye katılırız inşallah : )

 22. abdullah

  valla hiç düşünmedik açıkcası katılmamız doğru olurmu bu konudada bir şey diyemiyorum – katılalım bizde o zaman inşallah kişisel kategoride bekledğiniz değeri görürsünüz hocam iyi bloglamalar…

 23. isa koç

  Teşekkürler.

  Bu arada sizde katıldınızmı. Keşke topluluk kategorisinde girseydiniz yarışmaya.

 24. abdullah

  veririz ne demek bu tür özgün ve kaliteli içerikli blogları bulmak gerçekten zor