Fenerbahçemin kupa maçındaydık

Fenerbahçemi izlemek her zaman nasip olmuyor. Biraz bilet fiyatları pahalı. Bizde en iyi fırsat olan kupa maçlarına gidiyoruz artık. Kale arkası 10 milyonliraya kadar iniyor. Bizde bu fırsattan istifade edip Fenerbahçe – Tarsus idmanyurdu maçına gittik. Rahat bir maç çıktı ortaya. Çok fazla kasmadan 4-0’lık skoru aldık. Gollerin 2 tanesini Nobre, birini Anelka son golüde Semih attı.

Özellikle Anelka müthiş bir maç çıkardı ortaya. Çok kabiliyetli bir futbolcu. Umarım uzun seneler bizde kalır, daha doğrusu elimizde tutabiliriz. Çünkü böyle yetenekli bir oyuncuyu takımımızda tutmak çok zor gibi görünüyor. Birileri kapabilir elimizden.

5 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. nil ö.

  Anelka keşke gitmeseydi yaa.

  1. isa koç

   Şuanda quaresma gelmiş bjkye. şimdi herkes diyor Türkiye’ye gelmiş en iyi yabancı futbolcu o diyor ama Anelka’yı unutuyorlar. Karikayeri başka takımlarda da başarılarla dolu tek yabancı o Türkiye’ye gelen. Hagi bile o kadar süper değildi gelmeden önce. Bir Real madrid vakasından sonra altın dönemini gsde yaşayabildi.

 2. alidurgut

  güzel kareler yakalamışsın. tebrik ederim.

  1. isa koç

   Teşekkür ederim. Çok sakindi aşağı taraf rahat rahat çekebildim. Yoksa pek izin vermiyorlar önemli maçlarda oralara inmeye.

 3. Pingback: Fenerbahçemin kupa maçındaydık | Blog