Haberr.com yayına başladı

Uzun yıllar gazete tasarım ve editörlüğü yapmamdan dolayı haberciliğede bir ilgim oluşmuştu, bende bu sebeple işime yarayabilir diye haberr.com domaini satın aldım. 4,5 yıldır elimde bulunmasına rağmen her hangi bir girişimde bulunmamıştım. Artık internet haberciliğine hemen hemen hepimizin alıştığı şu dönemlerde haber sitemin yakalayabileceği başarı oranını sınamak için beta yayınında hizmete soktum.

Yaklaşık 6 ay kadar popüler haber sitelerindeki insanların ilgisini çekebilecek haberleri alıp eklemeyi düşünüyorum. Eğer bir kıpırdama ve sevilme olursa, haber ajanslarından birisine abone olup, alıntı haber değil özgün haberler yayınlamaya başlarım diye düşündüm şimdilik.

Sizlerde bu süreç içersinde haber sitemi sık sık ziyaret edip destek verirseniz beni çok mutlu edersiniz.

12 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. herbalife izmir

  SİTENİZE HER GÜN BAKIYORUM FARKLI BİRŞEY YAZILMIŞMI DİYE

  1. isa koç

   İlgin için teşekküler. Her gün yazı yazmak her baba yiğidin harcı değil maalesef. Fırsat buldukça yazmaya çalışıyorum. Senden de ufak bir ricam var, yorumlarını ufak harflerle yazarsan memnun olurum. 😉

 2. Forumzamani

  Ellerine Sağlık Güzel Tasarımlanmış

 3. Futbol Merkezi

  Hayırlara Vesile Olsun TÜrk Milleti Habere Düşkündür Site Tutar 😀

 4. yusuf koçak

  hayırlı olsun. güzel bir site olmuş. isimde iş yapacak bir isim sayılır. başarılar dilerim. yalnız güncellememişsiniz uzun zamandır sanırım.

  1. isa koç

   Hiç sorma tek başına çok zor oluyor. Ayrıca haberleri kopyala yapıştır yaptığımız için google nazarında hiç iyi olmadı. mecburen tüm haberleri tekrardan yazmak gerekiyor. Buda çok zor olan birşey olduğu için şuanlık ara verdim. İleride bir kadro kurabilirsem yayın hayatına tam olarak başlatıcam.

 5. nomedsoul

  hayırlı olsun. site çok güzel olmuş. umarım başarılı olursunuz. isim özellikle çok iyiymiş.

  1. isa koç

   teşekkürler. şimdilik biraz gönüllü yazara ihtiyacımız var. birkaç yazarda bulduğumuz takdirde çok iyi bir site haline gelir. amacım tüm yazarların kendilerine birşeyler katabileceği ve okurlarında iyi haberler okuyabileceği bir site haline getirmek.

 6. Mustafa Aydemir

  Site gerçekten derli toplu olmuş. Tebrikler ve başarılar.

  1. isa koç

   Teşekkürler. Arkadaşlar bu arada yakında yazar olmak isteyenlere özel bir yazar alımı yapmayı düşünüyorum. Özellikle spor kategorisinde. Dileyen kendi yorumu ile kendi takımı hakkında veya diğer sportif gelişmeler hakkındaki gözlemlerini haber olarak yazıp yayınlayabilir ve habercilik dünyasında kendisine yazar olarak bir yer edinebilir.

 7. osman

  Hayırlı olsun 🙂

  1. isa koç

   Teşekkürler.