Hakkımda

İsa Koç kimdir?

Ben İsa Koç, Samsun, Çarşamba doğumlu 90dan beri İstanbul ikametliyim. Liseyi 2003te tamamlamama rağmen üniversiteyi okumak için arada bir sınava girip geçsemde kaydolduğum okulu bitirmeye bir gayretim olmadı hiç.

Liseden sonra başladığım iş hayatıma 2003 yılında Zaman Gazetesi’nin İstanbul Anadolu yakası temsilciliği ofisinde gazete ve reklam tasarımcısı olarak başladım. 2006 Temmuz’un da kendi işimi kurmak için ayrıldım. O dönemde var olan Cumhurbaşkanlığı krizinden olduğunu sandığım ekonomik daralma yüzünden bir ortakla kurduğum işi kapatmak zorunda kaldım. Bu süreden bu yana çeşitli özel sektör firmaları ve bazende evden iş yaparak 2010 yılına kadar tasarım ve habercilik işine devam ettim.

2010 yılında internetin insanlar üzerindeki etkisinin hissedilir derece artmasından dolayı bende iş hayatımı internet sektörüne çevirdim. 2010 yılında girdiğim bebek kıyafetleri ve ürünleri satan Pamidor isimli firmanın e-ticaret alt yapısını kurup yöneticiliğini yaptım. 2012 Temmuz’un Dahi Nesil markası ile Türkiye’de en kapsamlı Bebek ve Çocuk zekâ gelişim ürünleri (oyuncak, kitap ve dvd) satan firmanın teklifi üzerine Fiyo Group’da işe başladım. Ama burada da firmanın söylediği gibi çıkmamasından dolayı işim fazla uzun sürmedi ve 3 ay çalıştıktan sonra ayrıldım.
Şimdilik abimle birlikte Motorsiklet Parçaları isimli internet sitesi üzerinden motosiklet yedek parçaları satmaya çalışmaktayız. İnşallah Allah’ın yardımı ile burada başarılı olacağız.

Soyumuz Atilla zamanına kadar uzanan Pomak Türklerinden gelmektedir. Babamın ve Annemin aileleri şu anda Bulgar topraklarında yer alan Blagoevgrad, Satovça ilçesine bağlı Tuhovişta köyünden 1936 yılında doğduğum köye yerleşmişlerdir.

İş hayatım dışında 2006 yılından beri çeşitli aşamalarda isakoc.com‘dan günlük tutmaktayım.

Sosyalmedya’da ise bir çok sosyal medya sitesinde hesabım olmasına rağmen sadece bir kaçını aktif olarak kullanmaktayım.

Twitter’da ise http://www.twitter.com/ikoc profili ile yer almaktayım.

Instagram’a da arada bir bakıyorum. http://www.instagram.com/isakoc

Facebook profilimi sadece aile ve yakın arkadaşlarıma paylaşmaktayım.

Bana ulaşmak isteyenlere ise sadece Twitter adresimden cevap vermekteyim.

Sitemdeki yazılı konular hakkında soracağınız sorulara ise sadece o konunun altındaki yorum formu ile yapacağınız yorumlardan yardımcı olmaktayım. O yüzden iletişim bölümünden soracağınız konular hakkındaki soruları sorumayınız, cevap verilmemektedir.

8 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Gary Bookman

  Hi,

  Who can I speak regarding advertising today?

  Thanks,

  Gary Bookman
  Social Reality
  Publisher Relationship Specialist
  srax.com
  (323)533-3582

  1. isa koç

   Hi Dear Sir/Madam,
   You can email isakoc@outlook.com.tr for advertisement request, what kind of advertisement you want to publish? Can you please give me some information?

   Thanks
   Isa Koc
   Isakoc.com

 2. İsa Koç

  Evet, aslında bir hafta sonu müsait olabilsem, temanın tüm özellikleri ile birlikte tanıtıp, dağıtıma açıcam, ama senin mesajından sonra buna biraz daha hız vermeyi istiyorum. İnşallah bu hafta sonu birşeyler yapmaya çalışıcam. Tema her ebata çok güzel sığıyor, mobilden tablete, küçük ekrandan büyük ekrana. Çok iyi yapmış tasarımcısı, Allah kendisinden razı olsun.

 3. İsa Koç

  Size mail yolladım. Henüz dönüş yapmadınız.

 4. yusuf

  merhabalar öncelikle. üstad bir blogspot sayfam var ama bu konuda cok amatörüm begendimi yazıları paylaştıgım edebiyat felsefe vs. üzerine yazılar paylaştıgım bir sayfa bu sablano temaıy falan pek beceremedim acaba yardımcı olabilirmisiniz. önereceğiniz bir tema vs. olursa sevinirim.

  1. isa koç

   Bizzat temanının bulunması, kurulup ayarlanması yada tercüme edilmesi işlemlerini yapmıyorum maalesef. Vakit alan işlemler. Ancak takıldığınız yerleri sorarsanız yardımcı olabilirim.

 5. Hüseyin

  merhaba üstad sana ulasabilecegim bir mail adresiniz var mı acaba?

  1. isa koç

   Sorun nedir? Buradan sorabilirsiniz.