Her Telefona Uyumlu Uygulamalar

Günümüzde cep telefonu teknolojisinde görülen ilerlemeler ile birlikte cep telefonları küçük birer bilgisayar haline gelmiştir. İnternet bağlantısının sağlanması ile birlikte bilgisayarda yapılabilecek neredeyse her işlem cep telefonlarında da yapılabilir hale gelmiştir. Cep telefonları işletim özelliklerine göre ios ya da android gibi isimler almaktadır. Bu işletim sistemlerinin artı ya da eksi yönleri olsa da her biri oldukça kullanışlıdır. Cep telefonları üzerinden yapılan bu işlemler uygulamalar aracılığı ile yapılır. Mobil uygulama da denilen bu yazılımlar, belli bir amaç için özel olarak kodlanan sistemlerdir. Cep telefonlarında kullandığımız kameraların, dosya görüntüleyicilerin ve oyunların hepsi birer uygulamadır. Bütün işletim sistemleri için uygun olan uygulamalar bu siteden indirilebilir.

Mobil Oyun Uygulamaları İçin Hileler

Yeni model cep telefonlarında en çok kullanılan uygulamaların başında oyun uygulamaları gelmektedir. Her gün yeni birçok oyun uygulama indirme sitelerine yüklenmektedir. Milyonlarca defa indirilen bu oyunlar, kullanıcılar tarafından sevilerek oynanmaktadır. Kimi durumlarda zorlu seviyelerde olan bu oyunları kolaylaştırmak için hile apk adı verilen yamalar oluşturulur. Yama, bir yazılımda değişiklik yapmak için özel bir şekilde kodlanmış yazılımlardır. Bu hile yamalar yardımı ile oyunda istenilen seviyelere kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Piyasada bulunan birçok oyun uygulaması için özel olarak kodlanmış hile yamalarına bu uygulama sitesi üzerinden erişim sağlanabilir.

Telefona Yüklenebilecek APK Paketler

Cep telefonuna bir uygulama indirileceği zaman, bu uygulamalar bir paket halinde iner. Android için uygulama paketi de denilen bu paketler, indirilen uygulamanın cep telefonunda sorunsuz bir şekilde kurulabilmesi için gerekli olan dosya ve yazılımları içerir. Ayrıca bu paketler sayesinde uygulamalara getirilmiş olan güncelleme ya da yenilemeler takip edilir. Cep telefonuna apk indirirken kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı alanlar vardır. Öncelikle apk indir işlemi yapılmadan önce indirme kaynağının güvenilirliği test edilmelidir. Tanınmayan ve güvenlik sertifikaları içermeyen kaynaklardan apk indirmek cep telefonunun güvenliği için bir tehdit oluşturabilir. Bunun için güvenli bulunan sitelerden apk indirme işlemi yapılmalıdır. Güvenli ve hızlı bir şekilde apk indirmek için bu site ideal bir seçenektir.

Düşüncelerinizi paylaşın

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

~ Bu kanepe boş, sen doldurmak istemez misin? Hadi gel otur ve birşeyler söyle. ~