Kızma Fenerbahçem

Koyu bir Fenerbahçeli’yim. Ama geçen sezon Sivas’ın bu sezonda Bursaspor’un şampiyon olmaları için her türlü dileklerimi ilettim. Biz her zaman şampiyon olabiliriz ama neye yarar. İstediğim bizimde ligimiz 3 takım arasında dönmesin. Birçok takım katılsın buna. Çünkü hep aynı takımlar şampiyon olduğu için her sezon hiçbir yeteneğine bakılmadan birçok angut futbolcu alıyor takımlarımız. Örneğin Guiza gibi Maldonado gibi Tabata gibi. Avrupa liglerini bu yüzden kıskanıyorum.

Her sezon kimin şampiyon olacağı belli değil. Bir önceki sezon ligden düşmek üzere olan bir takımda şampiyon olabilir veya lige yeni çıkmış bir takımda. O yüzden kadrolarını en iyi verimi alabileceği oyuncularla donatıyorlar. Bizde de böyle olursa gelişi güzel transferler yapmayız. Herkez en uygun fiyata en iyi verim alacağı oyuncuyu alır ve kalite git gide artar. Böylece bir şampiyonlar ligi şampiyonu bizim ülkemizdende çıkabilir.

Umarım bundan sonra Ankaragücü, Kayserispor, Gaziantep gibi takımlarıda şampiyon olarak görebilmek umudu ile güzel futbollu sezonlar yaşarız. Tebrikler Bursaspor.

2 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz
  1. Futbol Merkezi

    Bursa’nın Gücü xD Timsah Ezer

  2. Forumzamani

    Şampiyon Bursa’m 🙂