Samsung Galaxy S3 Çıkıyor

Apple iPhone’nun karşısına iPhone katili olarak ünlenen Galaxy S serisi ile çıkan Güney Kore firması Samsung, 15 Mart’ta Samsung Galaxy S3’ü Barcelona’daki mobilya fuarında açıklıyor. Samsung Galaxy serisinin bu kadar tutmasındaki en büyük etkenler arasında firmanın Led ekran üretimi ve objektif üretimindeki üstünde deneyimleri yer almakta. Bunlara birde pazar deneyimini eklemesiyle telefon piyasasında Steve Jobs’un tasarım harikalarına rahatlıkla kafa tutabiliyor.

Şuanda 2012 yılında piyasaya çıkacağı kesin ama Samsung Galaxy S3’ün piyasaya tam çıkış tarihi 15 Mart’ta Barcelona Mobilya fuarında açıklanacağı belirtildi.

Samsung Galaxy S3’ün özellikleri ise kesin olarak açıklanmasada aşağıdaki gibi olacağı söylentiler arasında.

– 1,5 Ghz 4 çekirdekli işlemci

– Video çekimi tam HD 1080 megapixel kalitesinde

– 10 Megapixel kamera

– 4,65 inç ekran

Samsung Galaxy S3’ün yeni tasarımı aşağıdaki gibi olacak.

5 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. selim

  samsung galaxy çok güzel yaa adamlar yaptı mı yapıyor..

 2. yalçın Özen

  İphone 3gs kjullanıyorum yaklasık 2 senedır.Ios 5.1 kurana kadar ınanılmaz derecede memnundum cıhazdan.Ancak ıos 5.1 den sonra coıhaz takılmaya donmaya basladı.can sıkıcı bır hal almaya basladı.Zaten ıcımde bır Androıd merakı var.HEran bır cılgınlık yapabılırım yahutta ıphone aılesıne 4s’le devam edebılırım…Sabır 🙂

  1. isa koç

   Samsung galaxy s i8150 wonder modelini aldım, aslında çok iyi iş çıkarıyor, bir abide de galaxy s2 var, gerçekten muhteşem, iphone 4 kullanan arkadaşımın telefonunuda kullandım, onu rahatlıkla alt edebilir s2 bunlara bakarak s3’ün neredeyse daha çıkmamış iphone 5 ile kafa kafaya yarışabileceğini düşünmeden edemiyorum.

 3. Muhammet

  bildiğim en iyi marka diyebilirim.

 4. herbalife

  Samsung gerçekten çok kaliteli telefonlar yapıyor. Ben wave 2 kullanıyorum.