Tekrar mizah paylaşımına başladım

Daha önceden uzunca yıllar biriktirdiğim seçme karikatür arşivimi mizah-turk.com isimli blogger tabanlı mizah sitemde 1,5 yıl kadar yayınladım. Fakat gelen küfürlü saldırılar ve blogger sorunları sebebiyle bu sitenin yayın hayatına son vermiştim. Artık Facebook’ta açtığım mizah sayfası ile tekrar mizah paylaşımına başlamış bulunmaktayım.

Bu sefer hangi tür olumsuz ortam olursa olsun sayfanın yayınına son vermeyip gerekirse Facebook kapanana kadar mizah yayınlamaya devam edeceğim.

Sizleride bu sayfanın hayranı olmaya bekliyorum.

http://mizahturk.blogspot.com

5 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Çetin Gül

  Hocam eskiden de keşke bırakmasaydın ya. çok seviyordum. hergün işe geldiğimde ilk mizah-turk’ü açıp günün mizahlarına bakıyordum.

 2. Miraç

  Sayfayı beğendim ama karikatürlerdse çokça CHP karşıtı karikatür var, sadece onları değilde AKP ye karşı yapılan karikatürleride paylaşırsan daha güzel olur bence.

  1. isa koç

   @Miraç hocam aslında siyasi karikatüre insanları tepkilerini kestiremediğim için pek girmedim eskiden ama gördümki siyasi karikatür insanlar tarafından çok irdeleniyor bende artık ekliyorum fakat şu zamanlarda penguen haricinde ak parti hakkında karikatür çizen pek yok, bende onun kapak sayfalarını biriktirmiştim, onlarıda yayınlayacağım.

   Ama birinci tercihim mümkün olduğu kadar argo içermeyen ünlü karikatürleri yayınlamak.

 3. Anıl

  Hayırlı olsun facebooktaki paylaşımlarını biraz inceledim eğlenceli olmuş.

  1. isa koç

   Teşekkürler @Anıl.