Template Monster’den 3 Kişiye ücretsiz premium tema hediye ediyorum!

Template-Monster-ücretsiz-premium-tema-kampanyası

Template Monster’i web sitesiyle uğraşanlar öyle ya da böyle bilir. Özellikle 2003-2007 yılları arasında neredeyse sektörün tam hakimiydi. Tema dedik mi aklımıza TM #20xxx kodu ile Template Monster muhakkak gelirdi. Bildiğiniz üzere Template Monster WordPress temaları olsun, Drupal, Joomla temaları olsun, Opencart, Magento temaları olsun, Flash animasyonlu tema, PSD tema, HTML5 tema hatta Wix ve Facebook için bile özel temalar tasarlayıp ücretli olarak satılan bir site. Dünyanın bir çok yerinden web tasarımcılar en iyi temaları tasarlamaya çalışıp buradan satıyor hem gelir elde ediyorlar hem de bizlere şık web sitelerimiz olması imkanını veriyorlar. Ayrıca Template Monster 100’den fazla ücretsiz indirilebilen temalarda sunuyor, tabi bunlar da yer, yer kısıtlamalar mevcut, ayrıca diğerleri kadar profesyönel değiller haliyle.

İşte bu yazımız da size 3 adet profesyönel temalardan ücretsiz indirip kullanma hakkı veriyoruz. Template Monster ile yaptığım özel anlaşma çerçevesinde birazdan soracağım sorulara doğru yanıt verenler arasından 3 kişiye kura ile profesyönel wordpress, joomla, drupal, opencart, magento, zencart, prestashop ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz paralı temayı ücretsiz kazanabileceksiniz. Kazanan kişiler Template Monster‘den hangi temaya ihtiyacı var ise onu seçip, ücretsiz indirebilecekler. Ayrıca herhangi bir ücret sınırlaması olmadan. Örneğin seçtiğiniz tema 50 TL değerinde de olabilir, 500 TL’de 1000 TL’de, hiç fark etmeyecek. İstediğinizi indirebileceksiniz.

TemplateMonster Premium Ürünleri Kazanmaya Hazır Mısın?

TemplateMonster firmasını bir yerlerden duyduğunuzu düşünüyorum. Ancak hiç bir fikri olmayan ve bu firmayı daha önce hiç duymamış olabilecek kişileri de göz önünde bulundurarak biraz önce verdiğim kısa bilgileri ilaveden firma hakkında birazcık daha ayrıntılı bilgi vereyim;

TemplateMonster uzun yıllar web dünyasına hizmet veren büyük bir tasarım mağazası desek sanırım yanlış olmaz. Geçmişten bu günümüze kadar uzanmış bu geniş yelpazeli mağazada 30.000 üzerinde oldukça zengin bir arşive sahip. Web sitesi temalarının yanı sıra, hazır CMS (içerik yönetim sistemleri) sistemlerininde temalarını sunmakta, bunların en başında WordPress, Drupal, Joomla, Moto CMS ve daha ismini saymadığım bir çok içerik yönetim sistemi temalarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Son zamanlarında teknolojiyi yakından takip eden bu firma Cherry Framework ‘ün geliştirilmesinde yardımcı olarak ürünlerini daha modern ve kullanıcı dostu haline getirmiştir. Sanırım bu kadar yeterli daha fazla bilgi edinmek isterseniz TemplateMonster Web sitesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Şimdi asıl konumuza bir geri dönüş yapacak olursak siz değerli okuyucularıma bu firmanın Premium ürünlerinden hediye edeceğimi bir kez daha hatırlatmak isterim. Elbette bu ürünleri sınırlı sayıda sunabileceğim için sizlere bir çekiliş düzenlemeye karar verdim. Bu çekiliş sonucunda 3 şanslı okuyucum, TemplateMonster web sitesinde bulunan ürünlerden hiç bir kısıtlama olmadan tamamı ile proje ihtiyaçlarına göre diledikleri ürünleri alabilecekler. Şimdi dilerseniz bu ürünleri nasıl kazanabileceğinize hep birlikte bir göz atalım;

Premium Ürün Çekilişine Katılabilmek için Yapmanız Gerekenler

Çekilişe katılabilmeniz için size katı kurallar koymayacağım. isakoc.com adresinde bir çok faydalı makale görebilirsiniz ve bu makalelere konu ile alakalı, dilediğiniz gibi yorumlar yazabilirsiniz. Ancak yalnızca bu makaleye yorum yazarak bir Premium ürün sahibi olabilirsiniz. Tabi soru derken gözünüzü korkutmayayım, hani o Orjinal Galaxy S4 verenler gibi eve gelen hırsız neyi çalmaz falan gibi aşırıııı zor sorular değil yani, sizden istediğim sadece şu soruyu cevaplamanız olacaktır;

 • Hangi TemplateMonster Premium ürününü ve neden kazanmak istediğinizi belirtin.
 • Gördüğünüz gibi oldukça basit. Örnek cevap olarak bu kadar kolay cevaplayabilirsiniz.
 • Uzun zamandır kendime ait kişisel web sayfamın temasını değiştirmek istiyordum, bu çekiliş benim için güzel bir fırsat oldu bu nedenle #47582 numaralı ürünü kazanmak istiyorum.

isakoc.com ile bir Premium ürün kazanmak işte bu kadar basit!

Premium Ürün Çekiliş Kuralları

 • Her okuyucum çekilişe yalnızca bir kez katılma hakkına sahiptir.
 • Çekilişi kazanan okuyucularıma e-mail yolu ile ulaşabileceğim için, doğru e-posta adresleri ile çekilişe katılmanız gerekmektedir.
 • Çekiliş 23/30 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.

Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyorum!

isakoc.com 3 adet premium Template Monster tema çekilişi sonuçları Çekiliş Sonuçları

Asıl Talihliler:

 1. 7 Muhammet Alican ÇAKMAK (İstediği tema: 35165)
 2. 8 İzzet (İstediği tema: 44896)
 3. 9 Abdulkadir ÇAYLI (İstediği tema: 47066)

Yedek Talihliler:

 1. 6 Rambo FT (İstediği tema: 48248)
 2. 4 tolga bektaslizade (İstediği tema: 47447)
 3. 11 sezgin (İstediği tema: 45066)

Çekiliş İlan Adresi:
http://www.cekilisyap.com/isakoccom-3-adet-premium-template-monster-tema-cekilisi-sonuclari

Çekilişimiz sonuçlanmıştır. Kazanan asıl listesine bildiri maili atılacaktır. 3 gün içerisinde dönmezlerse, yedek listenin 1. sırasından sırasıyla devam edilecektir. Kazanan herkese temalarını hayırlı günlerde kullanmalarını Allah nasip etsin.

Çekilişin videolu çekiliş esnası

Yorumlara kapalı.

 1. Furkan Güneş (Rambo FT)

  Yedek talihli olarak, hakkını kullanmayan birinin yerine ben seçilmişim. İlk defa şansım döndü. Çekilişi gerçekleştiren ve bu yolda emek veren herkese çok teşekkürler. Darısı şanssızların başına 🙂

  1. isa koç

   Tebrikler. Umarım linki gelmiştir. Eğer sorun yaşarsan bize geri dönüş yapmayı unutma 😉

 2. Muhammet Alican Çakmak

  Hasta olan ben değildim yinede teşekkür ederim başkan güzel düşüncen için kazanan arkadaşlara hayirli uğurlu olsun , inş projelerine faydalı olur temalar.

  1. isa koç

   Pardon sizin hasta olduğunuzu sanmıştım mesajınızdan. Hastanız için geçmiş olsun tekrardan.

 3. Muhammet Alican Çakmak

  Öncelikle , yarışma için teşekkür ederim.

  Kazanmışım ama mail spawn düşmüş ve sağlık problemleri yüzünden yaklaşik 1.5 aydır hastanede kaldiğim için ödülümü alamadim.

  Kaderde yokmuş sağlik olsun yinede teşekkür ederim bir daki yarışmalarda görüşmek üzere İsa abi kolay gelsin 🙂

  1. isa koç

   Üzüldüm dostum, sağlığına kavuşman hepsinden iyi. Rahatsızlığın tam anlamıyla düzelmiştir İnşallah.

 4. udalan

  Merhaba,
  panikatak.org sitemde kullanmak için Şablon #: 48295

  1. isa koç

   Maalesef çekiliş tamamlandı.