TemplateMonster Çekilişini Tekrarlıyoruz. Harika Ödüller Sizleri Bekliyor Bu Çekiliş Kaçmaz!

template-monster-ucretsiz-tema-cekilisi-2015

Sanırım geçen yıl yaptığımız TemplateMonster Premium Tema çekilişini hatırlıyorsunuz. Gerçekten katılımcıların bol olduğu ve birbirinden değerli ödüllerin verildiği harika bir çekiliş olmuştu. Bu yıl da TemplateMonster yetkilileri ile görüşüp bu yönde bir çekiliş yapıp yapamayacağımızı kendilerine ilettim. Sonuç olumlu karşılanınca bu güzel çekilişi hemen yenileme kararı aldım. Ancak bu yıl vereceğim hediye sayısı iki adet Premium Tema olacak.

Geçtiğimiz yıla oranla TemplateMonster mağazasında bir çok yenilik olduğunu söyleyebiliriz. Cherry Framework güncellemeleri ve iyileştirmeleri, yeni PrestaShop e-ticaret temaları, MotoCMS 3.0 versiyonu ve bir çok saymadığımız iyileştirme ile çok daha fonksiyonel ve çok daha işlevsel bir deneyim ile sizlere hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

Şimdi asıl konumuza dönelim ve bu çekiliş hakkında biraz konuşmaya başlayalım. Aslında çekiliş kuralları daha önce yaptığımız ile aynı ancak, bu çekilişi ilk kez görenlerinde daha net bir bilgi aktarmak gerektiğini düşünüyorum.

TemplateMonster Premium tema çekilişi oldukça geniş bir yelpazeyi sizlerin ayaklarının altına seriyor. Kazandığınız taktirde, 40.000’in üzerinde olan oldukça geniş bir arşivden dilediğiniz herhangi bir temayı ücretsiz olarak alabilecek ve hayalinizdeki projeyi gerçekleştirebileceksiniz. Bu aşamada seçtiğiniz temanın herhangi bir fiyat kısıtlaması bulunmuyor 200TL değerinde de bir ürün tercih edebilirsiniz veya 500TL değerinde. Joomla, WordPress, PrestaShop, OpenCart ve ismini saymadığımız bir çok popüler CMS (içerik yönetim sistemi) arşivi sizleri bekliyor olacak.

Yarışmaya Katılmak için Ne Yapmalısınız?

İlk olarak yapmanız gereken şey, templatemonster.com/tr sitesini ziyaret ederek projenizin ihtiyacını karşılayabilecek ürünü seçmenizi istiyorum. Daha sonra, seçmiş olduğunuz ürün numarasını yazarak hangi projenizde kullanabileceğiniz hakkında kısa bir metin yazarak yorum alanında paylaşmanızı istiyorum.

Örnek cevap olarak;

Çevrimiçi bir Moda mağazası e-ticaret projem var. Bu projeyi #54945 numaralı PrestaShop şablonu ile kusursuz bir şekilde tamamlayacağıma inanıyorum.

İşte gördüğünüz gibi bir TemplateMonster Premium Tema çekilişine bu kadar kolay bir şekilde katılım gösterebilirsiniz. Umarım sizin de bu tema çekilişin de kısmetiniz vardır ve kazanan siz olursunuz.

Ancak, bu aşamada bu çekilişin bazı kuralları olduğunu belirtmekte fayda var. Bu çekilişe isteyen herkes katılım gösterebilir. Yarışmaya sadece bir sefer katılım gösterebilirsiniz ve katılım gösterdiğiniz mail adreslerinin gerçek olması zorunluluğu bulunuyor. Mail adresleriniz üçüncü taraflar ile asla paylaşılmaz sadece, çekilişi kazandığınız taktirde size hediyelerinizi iletebilmek adına gereklidir. Hepsi bu kadar!

Daha ne bekliyorsunuz? Hemen kendi projenizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir tema aramaya başlayın ve çekilişe katılın.

Son katılım : 11 Temmuz Cumartesi Saat 09:00 (Tamamlandı!)

>> Çekiliş Sonuçları <<

Çekilişe Katılanlar

 1. Berk #54009
 2. sezer dağlı #54701
 3. İhsan Bulut #35099
 4. Şuayip Can Ormanyaran #48451
 5. Alper Sağlam #53931
 6. Oğuzhan Kara #53753
 7. Mustafa öz #53381
 8. oğzuahn uğur #50724
 9. Onur #44020

Asıl Kazanlar:

 1. Oğuzhan Kara #53753
 2. Onur #44020

Yedek Talihliler:

 1. Şuayip Can Ormanyaran #48451
 2. oğzuahn uğur #50724

Çekiliş İlan Adresi:

https://www.cekilisyap.com/templatemonster-isakoccom-2015-cekilisi

Çekilişin Yapıldığı Anın Videosu

22 Yorum var

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz
 1. zafer

  ben 2015 yılında mesaj atmışım ama tema bana çıkmamış ve ben hala bu temayı arıyorum temayı satan siteler bile yayından kaldırdı ama ben hala bu temayı arıyorum kardeşim bana bu temayı bi şekilde ulaştırabilir misini #44020 kaç senedir arıyorum

  1. isa koç

   Dostum maalesef artık yeni çekilişler yapmıyoruz. Daha önceden Templatemonster firmasından irtibatta olduğum kişi işten ayrılmış gibi görünüyor. O yüzden 2 yıldır yeni çekilişte yapamadık.

 2. zafer

  Theme #44020 inşallah bana çıkar

  1. isa koç

   İnşallah.

 3. Halil Şimşek

  Kişisel websitem için #49260 nolu opencar temayı kazanmak için bir dahaki çekilişe katılmak istiyorum.

  1. isa koç

   Tamamdır. Bir sonraki sene yapılması muhtemel çekilişte İnşallah sizide çekilişe dahil edeceğim.

 4. isa koç

  Kazanan arkadaşlar arasında temasını henüz almayan yada sıkıntı yaşayan mevcut mu arkadaşlar?

 5. Aydın Bekoğlu

  Hadi be kaçırmışım :/

  1. isa koç

   Bir sonraki sene yapilabilecek cekiliste haberdar etmeye calisacagim.

 6. Uydunet

  Güzel bir yarışma olmuş. Fakat bu seferki internet web tema yarışmasını kaçırmışız. Tekrarı ne zaman olur?

  1. isa koç

   Her yil tekrarlamaya calisiyoruz ama hangi ayinda olacagi belli olmuyor. 2015 yilini da yaptik 2016 yilinda yapacagimiz zaman buyuk ihtimalle bu konuya mesaj birakanlarada bir duyuru maili gonderecegim Insallah.

 7. Böcek İlaçlama

  Paylaşım güzel. Tebrik ediyor ve devamını bekliyorum.

 8. isa koç

  Çekiliş tamamlanmış olup, kazanan talihliler ve yedek talihliler yazının son kısmında belirtilmiştir. Kazanan ve yedeklerin istedikleri tema saat 12:48 itibariyle TemplateMonster yetkililerine ilettim. En kısa sürede temaların indirilme linkleri kazananların belirttikleri mail adreslerine gönderilecektir.

  Tüm sormak istediklerinizi konu altından sormaya devam edebilirsiniz.

 9. Berk

  Merhaba, telefon aksesuarları ve elektronik aletler ile ilgili projem bulunmakta. Ürünlerim ve gerekli yasal sorumluluklarım hazır sadece gerekli olan bir adet opencart temasıdır. Bu projemi değerlendirmek amacıyla #54009 numaralı tasarımın gerekli alt yapı hizmetlerinden birini karşılayacağına inanıyorum.

 10. sezer dağlı

  havlar alemiyle ilgili yazılar paylaşıp videolar yayınlayacağım ve bunlarıda çeşitli görsel malzemelerle destekleyeceğim. Bunun için #54701 numaralı temanın işimi göreceğine inanmaktayım.

 11. İhsan Bulut

  Merhaba Bilgi paylaşımı bir projem var. Bu projeyi #35099 numaralı joomla şablonu ile gerektiği gibi başaracağıma inanıyorum.
  İyi çalışmalar

 12. Şuayip Can Ormanyaran

  Takı ve hediyelik eşya mağazası e-ticaret projem var. Bu projeyi #48451 numaralı WooCommerce şablonu ile kusursuz bir şekilde tamamlayacağıma inanıyorum.

 13. Alper Sağlam

  Oyun sitesi projem var. Bu projeyi #53931 numaralıWordpress şablonu ile kusursuz bir şekilde tamamlayacağıma inanıyorum

 14. Oğuzhan Kara

  Oyun sitem için #53753 numaralı tema çok yakışacak. İnşallah kazanırım.

 15. Mustafa öz

  Beyaz Eşya sitesi içiiiçin #53381 numaralı tema bana uygun olur. Umarım kazanırım.

 16. oğzuahn uğur

  online oyun ürünü satışı için #50724 tema güzel olur. Çekilişe katılmak iistiyorum teşekkürler

 17. Onur

  Kişisel websitem için #44020 nolu wordpress temayı kazanmak için çekilişe katılmak istiyorum.Teşekkürler.