Türkiye-İsviçre maçındaydık

Bugün çok yorgun ve sinirliyim. Dün geceki Türkiye-İsviçre maçı yüzünden. Maça arkadaşım Ali ile büyük bir heyecanla gittik. Herkezin aklında bu maçı kesin alacağımız üzerin fikir vardı ben de dahil. Maç tam çok güzel başlıyor diyecek olduk ki şahsen ben oyunculuğunu çok severim Alpay’ın olmadık yerde topu elle kesti. Tam önümüzdeydi olay. Bizde Migros tribünündeydik. Neyse olayda adama dokunmasan bile gol olma ihtimali sıfırken yaptı bu hatayı işte. Yinede ben bu maçın stresine veriyorum olayı.

Penaltıyı gole çevirince İsviçre’liler bizlerdeki tüm ümitler tükendi tabi. Neyse tam gitti gidiyor derken golleri sıralamaya başladık ve ilk yarıyı 2-1’e getirdik. Maçı 4-1 falan almamız şart olmuştu tabi ilk golü yiyince. İkinci yarı yine çok güzel bir başlangıçla 3-1 yaptık. Dedik aha tamam artık maçı 4-5’e rahat götürürüz diye sevinirken soğuk bir duş daha aldırdı bize isviçreliler skoru 3-2 yaptılar. Bizdeki tüm ümitler tükendi. Tabi bu arada İsviçre’liler ilk maçtaki gibi en çirkef ve kışkırtıcı hareketleriyle herkesi sinir etmeye devam ediyorlardı. Biz bir gol daha bulduysak Tuncay’lada ama fayda etmedi ve elendik. Maç bitiminde herkes çıkışa koştu. Bizimkilerden birisi tekme falan atmaya çalıştı ama atamadı. Fakat bunün üzerine orada birkaç İsviçre’li bizimkilere vurmaya başladı. Bunlar neysede maç sonrası eve gelince asıl şoku yaşadım.

Hemen hemen tüm tv kanallarımızdaki görüntülerde sadece bizim oyuncuların rakibe saldırdığı görüntüler vardı. Sanki orada biz tüm herşeyi yapmışız onlar hiçbirşey yapmamış gibi. Böyle bir medyamız olduğu için utanıyorum. Umarım başımıza iş açmazlar, çünkü Fifa başkanının ülkesi bu yapar bize bi ipnelik.

5 Yorum var

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz
 1. alidurgut

  Hakkatten ahhh alpay ahhh. sen bizi hep yakmak zorundamısın.

  1. isa koç

   Garibim benim eskiden Alpay şeker gibi biriydi ama 96 avrupa şampiyonasında o adamı düşürmemesinden dolayı çok üzerine gittiler. adam asabi birisi oldu o andan sonra.

 2. isa koç

  Evet sevgili kardeşim. Hatta maç sonrasında bir ara bizde taşlamayı düşündük adamları ama sonra vazgeçip tekrar eve dönme çabalarına düşmüştük. Eve döndüğümüzde gece 01:30 olmmuştu.

 3. ali

  Evet kardesim oradaydik,seninle ilk macimizdi ve cok guzel bir mac olmustu mac sonrasi haric,macin kahramanlari Ergun PEMPE ve Tuncay SANLI idi,seninle mac izlemenin keyfini anlatacak kelime bulamiyorum kardesim.

 4. Özgelt

  Ahbe Alpay yakmıştın bizi bu maçta. 🙁