Ücretsiz TV ve Radyo Hosting Hizmeti

Televizyon ve radyo kanalları yayınlarını internete aktarabilmek için TV Hosting veya Radyo Hosting sahibi olması gerekiyor. Bu hizmetler belirli firmalar tarafından aylık belirli bir ücret karşılığında kiralanabiliyor. Maliyetleri minimuma indirmek isteyen, hiçbir ücret ödemeden maksimum hizmetten faydalanmak isteyen televizyon ve radyo kanalı sahipleri için canlitv.com tarafından ücretsiz sunulan tv hosting ve radyo hostinglerine nasıl sahip olabileceğinizi bu yazımızda anlattık.

Stream hizmetine değinmeden önce canlitv.com’u bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse, Türkiye’nin ilk ve en büyük televizyon portalı olduğunu söyleyebiliriz. Canlı TV 2005 yılından günümüze faaliyetlerini aktif olarak sürdürmüş, sektörün tek legal kalmayı başaran internet sitesi olmayı başarmıştır.

Canlı TV aracılığıyla her gün yüzbinlerce kişi yüzlerce televizyon ve radyo kanalının internet yayınlarını ücretsiz izleyebiliyor. Ziyaretçiler özel hazırlanan yayın akışı listesi sayesinde, onlarca kanalın yayın akışından anından tek bir tuş aracılığıyla bilgi sahibi olabiliyor. Aynı zamanda televizyon sektörüne yaşanan gelişmeler uzman editör ekibi tarafından güncel olarak sitenin ana sayfasında yayınlanıyor. Böylece televizyon izlerken, takip ettiğiniz yapımlar hakkında son gelişmelerden de haberdar olabiliyorsunuz. Peki ücretsiz stream hizmetlerinden kimler, nasıl yararlanabilir?

ÜCRETSİZ TV HOSTİNG VE RADYO HOSTİNG HİZMETİ

Hali hazırda yüzlerce televizyon ve radyo kanalı stream hizmetlerini canlitv.com aracılığıyla ücretsiz sağlamakta. Tabi bu ücretsiz hizmetlerden faydalanabilmek için sitenin belirlediği bazı kriterlerde bulunmakta.

Öncelikle ücretsiz stream hizmetinden faydalanabilmek için televizyon veya radyo kanalınızın karasal veya uydu yayın lisansına sahip olması gerekiyor. Yani internet televizyon ve radyo kanalları bu hizmetlerden faydalanmamakta.

Bu  iki kriterden birini karşılayabiliyorsanız aşağıda verdiğimiz iletişim adreslerinden siteyle iletişime geçip ücretsiz tv ve radyo hosting talebinde bulunabilirsiniz.

TELEFON : +90(262) 644 59 68

Email : info@trexsoft.eu

Stream hizmetlerine ihtiyacınız yok, tv izlemek, kanallarda hangi programların hangi gün saat kaçta yayınlanacağı veya reyting sonuçlarından anında haberdar olmak için canlı tv izle bağlantısına tıklayarak canlitv.com’a ulaşabilirsiniz.

2 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Sosyal İçerikler

    Hosting hizmeti için irtibata geçeceğim 🙂 Teşekkürler

  2. Ali BEY

    Tamda aradığım şeydi. Teşekkürler.