Uygulama İndirmenin Adresi indir.ch

İlk başta bilgisayar sonrasında tablet ve en sonunda cep telefonu kullanımı yaygınlaşması ile insanların zevkleri ve kullanım alışkanlıkları değişkenlik gösterdi. Tüm bu kullanılan elektronik cihazları işlevsel kılan uygulamalar işletim sistemlerine ait uygulama marketlerinde ya da internet sitelerinde indirilmeye uygun bir şekle getirildi. Zararlı yazılımların bolca bulunduğu bir ortamda hem ücretsiz hem de temiz yazılımları indirmek ise oldukça zor. Bu noktada 2018 yılının aralık ayında kurulan indir.ch ziyaretçilerine Android ve IOS işletim sistemine özgü uygulamalar ve oyunlar ile bilgisayar uygulamaları ve bilgisayar oyunlarının ücretsiz sürümlerini en temiz ve virüssüz hali ile paylaşmaktadır. İhtiyacınız olan uygulama ve programları siteden temin edebilirsiniz.

En Çok İndirilen Uygulamalar ve Oyunlar

Henüz 3. ayında yeni bir site olmasına rağmen geniş arşivi ile ziyaretçileri tarafından beğenilen ve benimsenmiş bir site olan indir.ch adresi üzerinde tüm uygulamalar ve oyunlar arasında en çok indirilenler listesi haftalık olarak yayınlanmaktadır. Listemizin genel olarak 3 aylık süreç içerisinde en indirilen oyuna baktığımız zaman ilk sırada Türk yapımı olan ve FPS modu ile oynanan Zula oyunu yer alıyor. Tam sürümünün ücretsiz ve temiz bir şekilde siteden indirilebildiği oyuna kayıt olarak tekli ya da takım olarak savaş alanlarında yer alarak oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

En çok indirilen uygulama ise yılların efsanesi ve her format sonrası bilgisayarlara kesinlikle kurulan sıkıştırılmış dosyaları açmaya yarayan Winrar uygulaması oldu. Winrar uygulamasının Türkçe dil seçeneğinin yer aldığı indirme linki için 32 veya 64 bit işletim sistemine uygun sürümleri de bulunuyor. Ayrıca uygulama tamamen ücretsiz olup indirme kaynağı olarak uygulamanın resmi sitesi baz alınmıştır. Eğer bilgisayarınızda sıkıştırılmış dosya veya dosyalar varsa Winrar uygulaması ile açabilirsiniz. Yine aynı şekilde dosya yansıma uzantısı olan .iso uzantılı dosyaları da Winrar uygulaması ile açabilirsiniz. En çok indirilen uygulama ve oyuna baktık. Bu listeyi ikinci sırada ise uygulamalarda Slideshow Creator adlı slayt ve video hazırlama programı takip ederken en popüler ikinci oyun ise dünyayı kasıp kavuran PUBG oyunun ücretsiz versiyonu olan PUBG Lite oldu. Şimdilik sadece Taiwan’dan indirilmeye sunulan Pubg Lite ücretsiz oyununu nasıl indireceğinizi öğrenmek için İndir.ch sitesini takip etmelisiniz.

Düşüncelerinizi paylaşın

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

~ Bu kanepe boş, sen doldurmak istemez misin? Hadi gel otur ve birşeyler söyle. ~