Yakında marka saat, gümüş takı satışına başlıyoruz

Uzun zamandır e-ticaret işi ile ilgileniyorum. Bu sektörde bilgi ve tecrübe açısında belli bir potansiyel yakaldım. Türkiye’de internet üzerinden ticaret ciddi orada artışta ve önümüzdeki bir kaç yıl daha kendini katlayarak artacak gibi. Bu yüzden bende böyle bir deneme yapayım diyorum. Şuanda 13 yıla yakındır saat satışı-tamiri ve gümüş aksesur tasarımcılığı yapan arkadaşımla birlikte bunları satabileceğimiz bir e-ticaret platformu kurmaya karar verdik. Adı Saat ve Gümüş

Şimdilik tasarım kısmı ve ürün çekimleri ile ilgileniyoruz. Bu süre tamamlandıktan sonra Kredi kartı ile satış için bankalarla görüşmelere başlayacağız. Kredi kartı anlaşmamız tamamlanıncada nasipse satışımıza başlayacağız.

Benim yazdığım yazıları abone olarak takip edenlere %10 indirim fırsatımızda olucak.

11 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Anıl

  arşivimde var istediğin zaman gönderebilirim mail adresimden ulaşabilirsin

 2. Anıl

  Elimde bu script ile ilgili güzel ve kullanışlı bi tema var hocam lazım olursa yardımcı olabilirim extrakozmetik.com inceleyebilirsin.

  1. isa koç

   Başlıyoruz dedik ama şuanda askıya almak zorunda kaldık. O yüzden şimdilik lazım değil. Ama tema çok güzelmiş, bizim siteyede çok iyi gider.

   Teşekkürler.

 3. said

  açıklamanız için teşekkürler..

  1. isa koç

   Rica ederim.

 4. Said

  Slmlar abi, sitenizi r10’dan gördüm ve çok beğendim.. bir sorum olacaktı, bu siteyi opencart ile yapmışsınız sanırım.. babamda bir e-ticaret sitesi açmayı düşünüyor, acaba eticaret.com gibi siteden mi alsak yoksa sizin gibi mi yapsak? kurulumu herşeyi kolaymı bide? teşekkürler

  1. isa koç

   @said kardeş, eğer ödemeyi kredi kartı ile değilde havale veya posta çeki ile yaptıracaksanız opencart çok daha iyi olur, çok seri ve sürekli geliştiriliyor. Kendine göre düzenlemeside çok kolay.

   Ama işin içinde kredi kartı ile ödeme varsa zaten bankalar ücretsiz e-ticaret yazılımı kullanan sitelere e-pos vermiyorlar. Mecburen bankalar tarafından tanınmış e-ticaret sitelerinden bir paket satın alman lazım. ideasoft’u daha önceden kullandım, birde bilginet var orasıda Türkiye’de en çok kullanılan yer olduğu için biraz tekel olmuş ve çok kısıtlı hizmetleri çok yüksek fiyatlardan veriyorlar. Onun haricinde önerebileceğim kobimaster var. Bir inceleyin derim.

 5. MaD

  Merhaba İsa abi. %10 indirim olayı çok hoşmuş tam da saat almayı düşünüyordum beklemeye aldım kendimi. Bir şey sormak istiyorum ben sana. Hani markafoni gibi siteler var ya ürünler çok çok ucuza satılıyor. Bunlar sağlam mıdır sence? Yani nasıl işliyor bu siteler bu kadar ucuza hallediliyor? Bir bilgin varsa beni de aydınlatırsan çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

  1. isa koç

   @MaD markafoni gibi siteler ürün alım ve teslim açısından sağlam ama fiyatlandırma konusunda Defacto’nun reklamı çok açıklayıcı olur sanırım. İndirmek için bindirmek lazım diyen reklam. 😉

   Birde orada satılan ve fiyatı gerçekten mağazaya göre ucuz olan ürünler ise büyük çoğunlukla ya seri sonu yada direkt üretici bir seferde 500 adet, 1000 adet ürünü elini hiçbirşeye sürmeden satmasından, o yüzden biraz indirimi iyi oluyor.

 6. huseyin

  hayırlı olsun

  1. isa koç

   Teşekkürler @hüseyin kardeşim.