Yakıyorsun Bizi Güiza

Güiza, Güiza, Güiza. Bu adam bize geleceği zaman bile ne yapabileceği belliydi. Transfer haberi çıktığında bu adamı Antu forumlarında eleştirerek 3 gün yasaklanma bile almıştım. Adam düm düz bir oyuncu, tek yeteneği hoş bir aşırtma vuruşuydu ilk zamanlar ama gün geçtikçe o yeteneğini bile kaybetti. İlk zamanlar gol atamasada en azından asist yapıyordu, artık onuda yapamıyor. Tek yaptığı ileri geri koşmak oldu artık.

Dün akşamki Bursa maçında M.City yöneticilerinin izlemeye geldiğini duyunca dedim belki bugün en iyi maçını çıkarar, bizde bu oyuncuyu satıp kurtuluruz dedim ama onuda beceremedi, hatta her zamankinden daha beter oynadı. Yaşı gelmiş 29’a hala top sürmesini beceremiyor. Lille maçında da fazlasıyla gördük, top sürerken sürekli ayaklarına doluyor topu ve ya kaybediyor yada berbat bir vuruşla topu kendinden uzaklaştırıyor, hiç top kontrolü yok. Son vuruşlarının çok kötü olmasıda buna bağlı. İnsan antremanlardan son hiç çalışmazmı top sürmeye. Belki bu eksikliğini giderse yine bir işe yarayabilir ama dediğim gibi bu yaşa kadar bunu beceremeyen adam bundan sonrada beceremez ki.

Umarım sezon sonuna kadar 7-8 milyon Avro’ya kendine bir kulüp bulurda hem paradan hemde puandan daha fazla zarar etmeyiz. Yerinede inşallah Hırvatistan’dan Ivica Olic, veya Bosna-Hersek’ten Edin Dzeko, Vedad Ibisevic birisini alsak çok süper olur. En azından genç, yetenekli ve mücadeleciler.

Düşüncelerinizi paylaşın

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz

~ Bu kanepe boş, sen doldurmak istemez misin? Hadi gel otur ve birşeyler söyle. ~