Yeni Live Messenger kullanıma hazır

Microsoft her messenger güncellemesini sitesinden küçük bir manşet ve bir sayfa civarında konu ile bir köşede bildirirdi. Ama ilk defa Live Messenger 2010 sürümü için çok ciddi bir tanıtım kampanyasına başlamış bulunmakta.

Anlaşılan microsoft messenger’ı eski günlerdeki gibi herkezin günde en az 3-4 saat kullandığı günlere döndürmeye çalışıyor. Bu yüzden hemen hemen her dilde domain adresleri alıp tanıtım siteleri oluşturmuş. Facebook, twitter çıktıktan bu yana messenger kullanım süresi çok düşmüştü. İş haricinde kullanan kişiler sadece kimler açık diye bir girip çıkar hele gelmişti son zamanlarda.

Yeni Live Messenger’dan artık Twitter, Friendfeed, Facebook ve daha bir çok sosyal sitelerdeki hesaplarınıza girebilir, arkadaşlarınızın gönderilerine bakabilir ve bu sitelere girmeden sizlerde bu sosyal sitelerdeki hesaplarınıza mesajlar, fotoğraflar ve videolar gönderebilirsiniz. Microsoft Live messenger 2010’da hem sosyal sitelerin tümünü bir noktadan yönetme imkanı sunarak messengerda oturum açma süresini eski seviyelerine getirmeye çalışıyor hemde diğer sitelerin kullanım sürelerini azaltmaya. Eğer başarılır olursa tekrar ciddi oranda internette söz sahibi hale gelebilir.

Yeni live messenger’ı buradaki tanıtım sitesinden indirebilirsiniz. Ayrıca farklı msn adresleri edinmek isterseniz buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

5 Yorum var

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorumcu bilgileriniz
 1. Futbol Merkezi

  Teşekkürler Güzel Olmuş

 2. Forumzamani

  Güzel Olmuş Bence

 3. çizgi film izle

  bu gerçekten mükemmel bir haber şu anda indiriyorum hemen denicem tekrar yorum yazıcam

 4. MaD

  Çok iyi düşünülmüş bir şey. İnsanların büuük çoğunluğunu çeker gibime geliyor.

  1. isa koç

   Bende çok güveniyorum buna. böylece sürekli facebook’u açmak zorunda kalmicam.