Ytong duvar örme fiyatı

Malum evliliğe hazırlanıyoruz, evde 3 oda var ama fazladan bir tane hemde daha büyük bir oda herkes ister herhalde. Bende fazlasıyla değerlendiremediğimiz, dükkan olarak ayırdığımız yeri daireme katıp büyük bir oturma odasına sahip olmak istiyorum. Tabi bunun için dükkana yapılmış demir kepenkleri söküp yerine bir duvar ördürtmek lazım. Dedim ki madem bir duvar örülecek, üzerine birde oturma odası burası olacak, en çok ısınması gereken yer burası di mi. Hem büyük hemde en çok vaktin geçeceği yer. İyi ısınması lazım, o zaman en iyisimi düz duvar yerine Ytong yaptırayımda hem kışın iyi ısınsın hem de yazın serin kalsın.

Fakat araştırmalarım üzerine Ytong normal pirket veya tuğla gibi gelişi güzel örülemiyormuş. Adab-ı varmış bu meretin. Haliylen gidipte sıradan bi duvar ustası tutup, gündeliği 100 TL’den çalışana birine yaptırırız fakat ya bu Ytong örmenin adab-ını bilmiyorsa. O kadar Ytong parası boşa gider birde üstüne üstlük evi rezil, rüsva ederiz. Bu sebeple işin ehli usta aradım ve bir fiyat alayım dedim.

9 metre uzunluğu, 2 metre yüksekliği ile 18 m2 ‘lik alanı örmek, köpüğü ile sıvasını yapmak için tam tamına 1200 TL istediler. Vay anam babom, sen ne ettin kurban dedim ustalara ama kâr etmedi. İte kaka 1050 TL’de anlaştık.

Vay be Ytong, sen nelere kadirsin öyle :((

Bi de bu 18 m2’lik alan için 15 cm’lik Ytong’a da yaklaşık 300 TL + malzemeleri dahil nerdeyse toplam 700 TL parada gidecek. Geldi mi 1750 TL’ye bir oda yapma parası. Hadi hayırlısı, umarım yüzümü kara çıkarmazlarda adam gibi bir işçilik yapıp, verdiğim paraya değer.

13 Yorum var

Yorumcu bilgileriniz
 1. Senel dagdelen

  Her turlu duvar ve kalip isleriniz garanti kapsaminda yapilir 0533 091 13 31

 2. Suleyman arslan

  Ytong duvar örme işcilik fiatini 9ĝrenmerk istiyorum, 6 nci katta içerden diş cepheye ,6 sira 50 metrekare yer.lütfen kaç liraya yapilir

  1. isa koç

   Bu yazıya yorum yaparken bilgilerini paylaşmış ustalardan fiyat alabilirsiniz.

 3. Mehmet

  Oscar yapı

 4. Sinan

  Ytong ve diğer malzemelerle yapılacak duvarlaŕınız düzgün bir şekilde yapılır 05330941835 Sinan kalfa

 5. Resul

  Her turlu insaat ve tamirat isleri ithina ile yapilir
  Refaranslar(trakya cam fanrikalari)
  (Denim kumas fabriklari)
  (Turbo tekstil)
  (Prometa ve caglayan fabrikalari)
  Cep :538 320 2428

 6. Samet

  Kocaeli körfezde balkonu odaya katıp oturma odasını genişletmek istiyorum 11metrekare duvar yıkılacak ve yerine balkona 8 metre kare gaz tuğla örulecek bunun içinde pencere payı da var fiyat tekliflerini bekliyorum tahmini olarak ne kadar tutar detaylı olarak da görüşülür
  0531 653 93 96

 7. Mehmet

  Yusuf usta hangi şehir???

 8. yusuf

  Yuksek metrajlı ytonk işlerinizi uzman ekibimle istenilen sürede ve uygun fiyata yapabilirim 05367763057 yusuf usta

 9. Mujdat

  Tugla bims her türlü duvar isi itinayla yapilir

  1. isa koç

   Telefon numaran nedir ve hangi şehirlere iş yapıyorsun?

 10. Mujdat

  Her türlu duvar isi yapılır

 11. Kadır

  Bana acil yutoncu lazım ankara için 05327257931iyi calişmalar